Chladničky s mrazákem nahoře

Chladničky s mrazákem nahoře

Lednice s mrazákem nahoře

Lednice s mrazákem nahoře patří mezi velice využívané typy lednic. Nabízí dostatečný prostor pro chlazení, ale zároveň i oddělený mrazák. Toto provedení lednic se dělá i menších velikostech, aby perfektně zapadli do bytů a domů s malou kuchyní.

Výhody a nevýhody lednic s mrazákem nahoře

Výhody

  • Nižší spotřeba energie díky odděleným prostorům
  • Není potřeba odkupovat samostatný mrazák
  • Snadná orientace v mrazáku díky poličkám
  • Ideální pro páry nebo single lidi

Nevýhody

  • Mrazák bývá menší
  • Častěji se ohýbáte do lednice, protože je níže

Typy lednic s mrazákem nahoře

  1. 1. Volně stojící lednice s mrazákem nahoře je tím nejčastějším typem. Je možné ji umístit kdekoliv a při stěhování nejsou žádné problémy, protože ji můžete vždy jednoduše přesunout.
  2. 2. Vestavná lednice s mrazákem nahoře vyžaduje instalaci přímo do vestavné kuchyně, která je dělaná na míru. S ní ušetříte místo a jednoduše ji sladíte s celou kuchyní.
  3. 3. Malá lednice s mrazákem nahoře je ideální pro lidi žijící v páru nebo sami. Lednice jsou malé a skladné, takže je můžete mít v malé garsonce nebo na chatě.

Objem

Značka Concept nabízí dva druhy lednic - jednu větší o objemu 160 l a druhou menší o obejmu 87 l. Lednice i mrazáky jsou vybaveny skleněnými policemi, šuplíkem a přihrádkami ve dveřích.

Funkce a vlastnosti lednice

LED osvětlení dodává větší přehlednost v lednici i mrazáku

Zaměnitelnost otevírání dveří umožňuje si zvolit, zda dveře lednice budeme otevírat doprava či doleva

Podrobné vyhledávání

Cena

Řadit podle

vzestupně sestupně

Filtr skladu

Parametrický filtr

3 produkty
1 stránka

Položek na stránku:

 
 

Retro lednice LFTR4555rdr

Retro lednice s mrazákem Concept LFTR4555rdr nabízí celkový objem 208 l, z toho 48 l tvoří mrazák. Disponuje úsporným LED osvětlením a jednoduchým manuálním ovládáním.

11 599 Kč 

s DPH

Lednice s mrazákem LFT2047wh

Lednice s mrazákem Concept LFT2047wh vyniká kompaktními rozměry a nízkou hlučností. Nabízí celkový objem 87 l a možnost stranově zaměnitelného otevírání dveří.

5 499 Kč 

s DPH

Lednice s mrazákem LFT2047bc

Lednice s mrazákem Concept LFT2047bc vyniká kompaktními rozměry a nízkou hlučností. Nabízí celkový objem 87 l a možnost stranově zaměnitelného otevírání dveří.

5 499 Kč 

s DPH