K objednávce nad 1500 Kč obdržíte dárek, doprava od 500 Kč zdarma

Kariéra | Concept – chytře vymyšleno pro život

VOLNÁ PRACOVNÍ MÍSTA

Concept jsou chytře vymyšlení domácí pomocníci se stylovým designem a originální "vychytanou" funkčností pro ještě více pohodlí. Jsou nejen kvalitní a spolehliví, ale zároveň podtrhují individualitu svých zákazníků a vyjadřují jejich pohled na svět.

Nechceme jen naplnit volné pozice. Chceme najít kolegyně a kolegy, s kterými budeme sdílet stejné hodnoty a stejný sen. Staňte se i Vy součástí našeho úspěšného týmu.

PRODUKTOVÝ TECHNIK MALÝCH SPOTŘEBIČŮ

Hledáme další posily do týmu malých spotřebičů SDA Concept, kteří se budou podílet na přípravě nových produktů.

Náplň práce:

  • Evidence a testování výrobků v rámci přípravy produktu, testovací reporty
  • Tvorba produktové a technické dokumentace
  • Správa náhradních dílů a zodpovědnost za jejich dostupnost
  • Sledování poruchovosti a řešení kvalitativních nedostatků s dodavateli, návrhy ke zlepšení
  • Aktivní spolupráce s produktovým manažerem, ostatními odděleními a dodavateli

Požadujeme:

  • Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou – vzdělání technického směru nejlépe elektrotechnický obor – velkou výhodou
  • Proaktivní přístup
  • Zaměření na detail
  • Zručnost v práci s PC a MS office
  • komunikativnost, zodpovědnost, spolehlivost
  • Schopnost týmové spolupráce
  • Angličtina – mírně pokročilá
  • Řidičský průkaz B

Nabízíme:

  • zajímavé pracovní ohodnocení
  • zázemí české rodinné firmy Jindřich Valenta – Concept s 29letým působením v oboru
  • příležitost vidět za sebou odvedenou práci a najít za ní uznání
  • podílet se na budování a růstu značky Concept a vlastní seberealizace
  • práce v aktivním, kreativním a týmovém kolektivu
  • příspěvek na stravování
  • vzdělávací akce, školení
  • 3x Sick day
  • práce na hlavní pracovní poměr, na plný úvazek, na dobu určitou s možností prodloužení
  • místo výkonu – Choceň
  • nástup možný ihned

E-COMMERCE SPECIALISTA PRO E-SHOP

Do našeho týmu rádi přijmeme kolegu, který se bude aktivně podílet na růstu našeho e-shopu. Bude vymýšlet a realizovat marketingové akce, starat se o e-shop a díky e-commerce zvyšovat obraty.

Hledáme právě Vás, pokud:

  • jste kreativní a baví Vás vymýšlet nové věci
  • výborně se orientujete v on-line prostředí
  • máte zkušenosti s prací pro e-shop
  • umíte nastavit správnou mkt strategii
  • perfektvně znáte Google ADS, Sklik, Facebook Business manager, bidovací systémy
  • máte zájem o nové technologie
  • chcete se
  • máte obchodního ducha
  • znalosti kódování webu výhodou

Co Vám můžeme nabídnout:

  • silné zázemí stabilní společnosti Jindřich Valenta – Concept s 29letým působením v rámci oboru
  • možnost osobního karierního růstu
  • vzdělávací akce, školení dle výběru
  • práce na hlavní pracovní poměr, na plný úvazek

SERVISNÍ TECHNIK

Do našeho týmu rádi přijmeme kolegu, který zajistí našim obchodním partnerům a zákazníkům skvělý servis. Vaší hlavní náplní budou opravy vestavných elektrospotřebičů po celé ČR. Budete spolupracovat s dalšími odděleními na zlepšování kvality našich produktů a zákaznického servisu.

  • Vás baví elektrospotřebiče
  • Rád se učíte novým technologiím - smart technologie
  • rád komunikujete
  • máte platnou vyhláškou 50/78 Sb. (praxe výhodou)
  • Jste týmový hráč

  • místo výkonu Choceň

[nahoru]

MENCHERDISER

Do našeho týmu rádi přijmeme kolegu/kolegyni, který rád cestuje, reprezentuje, rozvíjí obchod a obchodní vztahy, je iniciativní, akční a zajímá se o obor elektrospotřebičů.

Co Vás čeká:

  • reprezentace firmy na svěřených prodejnách příp. jednáních, rozvoj obchodní spolupráce
  • práce na zviditelnění, kontrola správného vystavení a údržba produktů
  • návrh možností pro zlepšení vizibility/propagačních akcí
  • umístění a kontrola umístění propagačních materiálů a správnosti popisků, kontrola vratek
  • školení prodejního personálu (seznamuje s novinkami, zvyšuje povědomí o značce, získává důvěru, poskytuje kompletní poradenství)
  • reporting informací o vystavení, dostupnosti, prodejích, nastavených cenách, MKT akcích (nejen značky Concept, ale i konkurence)
  • excelentní znalost sortimentu
  • účast na firemních školeních a poradách
  • plnění termínovaných úkolů/projektů
  • aktivní přístup k vyhledávání nových obchodních míst a příležitostí na stávajících prodejnách

Požadujeme

  • středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
  • angličtina – mírně pokročilá
  • zručnost v práci s PC a MS office
  • pozitivní, analytické a strategické myšlení
  • zkušenosti v obchodu s elektrospotřebiči výhodou
  • komunikativnost, zodpovědnost, spolehlivost, organizační schopnosti
  • řidičský průkaz B
  • chuť k práci

Co Vám můžeme nabídnout

  • možnost růstu
  • místo výkonu – celá ČR, kanceláře Praha/Choceň

Marketingový on-line specialista

Do našeho týmu rádi přijmeme kolegu, který podpoří růst značky Concept v on-line prostředí. Vaší hlavní náplní bude plánování a tvorba on-line kampaní a jejich vyhodnocení.

  • máte znalosti on-line prostředí
  • umíte se pohybovat v Google Ads, Skliku a v Business Manageru
  • víte co je to Google Tag Manager
  • máte základní znalosti Google Analytics
  • jste týmový hráč
  • máte cit pro češtinu
  • sledujete trendy v oblasti on-line marketingu
  • máte chuť učit se novým věcem

Co budete mít na starosti:

  • tvorba, správa a vyhodnocení kampaní na Googlu, Seznamu a Facebooku
  • tvorba dynamických reklam a remarketingu
  • nasazování bannerů a správa youtube účtu