Ke každé objednávce nad 1500 Kč Vám přidáme dárek! [chci vědět více]

Kariéra | Concept – spotřebiče pro skutečný život

VOLNÁ PRACOVNÍ MÍSTA

Jsme česká společnost Concept, která patří mezi přední značky domácích spotřebičů. Snažíme se dělat výrobky, které přináší našim zákazníkům, co nejvíce užitku a radosti v běžném životě. Děláme spotřebiče pro skutečný život.

Nechceme jen naplnit volné pozice. Chceme najít kolegyně a kolegy, s kterými budeme sdílet stejné hodnoty a stejný sen. Staňte se i Vy součástí našeho úspěšného týmu.

Produktový technik SDA

Do našeho týmu rádi přijmeme kolegu, který má rád nové trendy, zkouší nové věci, vyzná se v elektrospotřebičích, zajímají ho Smart a “High-tech” produkty.

Hledáme právě Vás, pokud:

  • Vás baví elektrospotřebiče
  • jste týmový hráč
  • máte „Geekovský“ zápal pro věc
  • máte smysl pro humor

Požadujeme:

  • středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou – elektrotechnický obor
  • angličtina – mírně pokročilá
  • zaměření na detail
  • komunikativnost, zodpovědnost, spolehlivost
  • řidičský průkaz B

Náplň práce:

  • evidence a testování výrobků v rámci přípravy produktu, testovací reporty
  • tvorba produktové a technické dokumentace, sledování technických norem
  • správa náhradních dílů a zodpovědnost za jejich dostupnost
  • sledování poruchovosti a řešení kvalitních nedostatků s dodavateli, návrhy ke zlepšení
  • aktivní spolupráce s produktovým manažerem a ostatními odděleními

Co Vám můžeme nabídnout:

  • zázemí české rodinné firmy Jindřich Valenta – Concept s 28letým působením v oboru
  • příspěvek na stravování
  • vzdělávací akce, školení
  • práce na hlavní pracovní poměr, na plný úvazek
  • příležitost udávat nejnovější trendy v oblasti elektrospotřebičů

Marketingový on-line specialista

Do našeho týmu rádi přijmeme kolegu, který podpoří růst značky Concept v on-line prostředí. Vaší hlavní náplní bude plánování a tvorba on-line kampaní a jejich vyhodnocení.

  • máte znalosti on-line prostředí
  • umíte se pohybovat v Google Ads, Skliku a v Business Manageru
  • víte co je to Google Tag Manager
  • máte základní znalosti Google Analytics
  • máte cit pro češtinu
  • sledujete trendy v oblasti on-line marketingu
  • máte chuť učit se novým věcem

Co budete mít na starosti:

  • tvorba, správa a vyhodnocení kampaní na Googlu, Seznamu a Facebooku
  • tvorba dynamických reklam a remarketingu
  • nasazování bannerů a správa youtube účtu