Sendvičovače

Sendvičovače

Sendvičovače

Sendvičovače neboli toustovače jsou spotřebičem, který má doba asi úplně každý. Vykouzlí vám totiž rychlou snídani, oběd i večeři. Nemáte-li doma toustovač rychle to změňte, protože díky němu ušetříte nemálo času.

Typy plotýnek

Nejlepší toustovače jsou ty, které nabízí možnost vyměnitelných plotýnek a v balení jich je rovnou více, abyste si mohli připravit širší škálu pokrmů. Jejich multifunkčnost vám nejenom ušetří peněženko, ale i místo v kuchyni.

  • Plotýnka na trojúhelníkové sendviče
  • Plotýnka na čtvercové sendviče
  • Vaflovač
  • Gril

Sendvičovače s vícero plotýnkami naleznete pod jednoduchým označením 3v1 nebo 4v1 podle toho, kolik desek mají v balení.

Materiál plotýnek a snadná údržba

Nepřilnavý povrch plotýnek je ideální pro snadnou údržbu. Připravovaný pokrm se nepřipaluje a tím pádem nemusíte trávit čas drhnutím zaschnutého jídla na plotýnkách. Desky je možné u některých toustovačů vyjmout a umýt pod proudem vody nebo vložit do myčky. U toustovačů, kde není možné vyjmutí, stačí plotny utřít mokrým hadříkem a utěrkou.

Příkon

Při nákupu sendvičovače se také podívejte na jeho příkon. Čím vyšší je, tím rychleji budete mít tousty zapečené, protože se rychleji rozpálí plotýnky. Concept nabízí sendvičovače s příkonem 700 W nebo 900 W.

Další důležité funkce:

  • Světelná kontrolka značí míru nahřátí, a díky ní víte, kde vložit pokrm do sendvičovače.
  • Bezpečnostní pant ochrání všechny nenechává ručičky od toho, aby se nespálili. Pant zamkne desky během pečení k sobě.
  • Protiskluzové nožičky vám zaručí, že se vám toustovač nikam nepohne.

A co v toustovači mohu všechno udělat?

Asi každý si pod pojmem toustovač představí zapečené tousty, ale díky vyměnitelným plotýnkám je možné si v přístroji připravit vafle, panini, tortilly nebo dokonce i grilovaný hermelín.

Podrobné vyhledávání

Cena

Řadit podle

vzestupně sestupně

Filtr skladu

Parametrický filtr

8 produktů
1 stránka

Položek na stránku:

 
 

SV3070 Sendvičovač s výměnnými deskami XXL 4v1 900 W

Multifunkční sendvičovač 4 v 1 SV3070 zastane práci hned 3 spotřebičů: sendvičovač, vaflovač a gril. Šetří místo v kuchyni a díky XXL vyjímatelným nepřilnavým deskám vám jeho údržba zabere minimum času.

1 499 Kč 

s DPH

SV3060 Sendvičovač s výměnnými deskami 3v1 700 W

Multifunkční sendvičovač 3 v 1 SV3060 zastane práci hned 3 spotřebičů: sendvičovač, vaflovač a gril. Šetří místo v kuchyni a díky vyjímatelným nepřilnavým deskám vám jeho údržba zabere minimum času.

1 299 Kč 

s DPH

SV3050 Sendvičovač s výměnnými deskami 3v1 700 W

Multifunkční sendvičovač 3 v 1 SV3050 zastane práci hned 3 spotřebičů: sendvičovač, vaflovač a gril. Šetří místo v kuchyni a díky vyjímatelným nepřilnavým deskám vám jeho údržba zabere minimum času.

1 199 Kč 

s DPH

SV3053 Sendvičovač s grilovacími/panini plotnami 700W

Sendvičovač Concept SV3053 disponuje grilovacími/panini plotnami s nepřilnavým povrchem, takže se vám pokrmy nebudou připékat a následná údržba zabere minimum času. Pro bezpečné používání je opatřen studeným držadlem.

599 Kč 

s DPH

SV3051 Sendvičovač s trojúhelníkovými plotnami 700W

Sendvičovač Concept SV3051 disponuje 4 trojúhelníkovými plotnami s nepřilnavým povrchem, takže se vám sendviče nebudou připékat a následná údržba zabere minimum času. Pro bezpečné používání je opatřen studeným držadlem.

499 Kč 

s DPH

SV3052 Sendvičovač se čtvercovými plotnami 700W

Sendvičovač Concept SV3052 disponuje čtvercovými plotnami s nepřilnavým povrchem, takže se vám sendviče nebudou připékat a následná údržba zabere minimum času. Pro bezpečné používání je opatřen studeným držadlem.

499 Kč 

s DPH

SV3030 Sendvičovač v nerezovém designu trojúhelník 700 W

Sendvičovač Concept SV3030 v nerezovém designu disponuje 4 trojúhelníkovými plotýnkami s nepřilnavým povrchem, takže se vám sendviče nebudou připékat a následná údržba zabere minimum času. Pro bezpečné používání je opatřen studeným držadlem.

499 Kč 

s DPH

SV3031 Sendvičovač v nerezovém designu čtverec 700 W

Sendvičovač Concept SV3031 v nerezovém designu disponuje čtvercovými plotýnkami s nepřilnavým povrchem, takže se vám sendviče nebudou připékat a následná údržba zabere minimum času. Pro bezpečné používání je opatřen studeným držadlem.

499 Kč 

s DPH