Kuchyňské roboty

Kuchyňské roboty

Kuchyňské roboty

Kuchyňský robot představuje multifunkčního pomocníka do každé kuchyně. Nabízí plno užitečných funkcí, které vám usnadní přípravu pokrmů.

Co všechno kuchyňský robot umí a s čím vám pomůže?

Kuchyňský robot vám v kuchyni usnadní řadu procesů:.

 • Šlehání, míchání, hnětení
 • Strouhání
 • Mixování
 • Mletí masa
 • Plnění domácích párků a klobás
 • Tvorba cukroví

Jak vybrat nový kuchyňský robot?

Pokud se rozhodnete investovat do nového kuchyňského robota, je důležité zvážit několik faktorů a parametrů:

 • Příkon - obecně platí, že čím větší příkon, tím toho kuchyňský robot více zvládne. Kuchyňské roboty Concept disponují příkonem 1200 W, díky kterému si snadno poradí i s přípravou tužších těst.
 • Materiál - chcete-li opravdu kvalitní robot, doporučujeme kuchyňský robot celokovový, který je podstatně kvalitnější než plastové modely. Celokovový kuchyňský robot disponuje kovovým tělem včetně vnitřních kovových převodů a nabízí delší životnost.
 • Objem mísy - kuchyňské roboty Concept jsou vybavené nerezovou mísou o objemu 5 l, která vystačí potřebám většiny rodin.
 • Planetární způsob míchání označuje způsob pohybu metel v pracovní nádobě. Metla nebo hák se otáčí kolem své osy, a navíc i kolem obvodu mísy. Výsledkem je efektivnější promíchání surovin a perfektní výsledek.

Kuchyňský robot na těsto

Příprava těsta patří mezi základní funkce kuchyňského robota. Kromě hnětacího háku je robot vybaven také šlehací metlou a míchací metlou.

 • Hnětací hák je vhodný na hnětení těsta pro přípravu chleba, pizzy, koláčů, …
 • Šlehací metla je ideální pro šlehání lehkých směsí (šlehačka, sníh z bílků, krémy)
 • Míchací metla je vhodná na třená těsto a máslové krémy

Kuchyňský robot na strouhání

Kuchyňský robot na strouhání je vybavený struhadlem s vyměnitelnými nástavci, které umožňují vybírat z různé hrubosti strouhání i krájení. Urychlí vám přípravu zeleninových salátů nebo strouhání brambor na oblíbené bramboráky. Pomocí struhadla jednoduše zpracujete i tvrdé pečivo na strouhanku.

Kuchyňský robot s mixérem

Kuchyňský robot s mixérem vám pomůže připravit krémové polévky, omáčky, pyré, koktejly nebo smoothie. Velkou výhodou je skleněná mixovací nádoba, ve které můžete mixovat horké i studené.

Kuchyňský robot s mlýnkem na maso

Mleté maso je zajisté nejlepší, když si ho můžete umlít sami doma. Díky výměnným nástavcům si můžete zvolit hrubost mletí podle potřeby. Součástí vybraných modelů je i speciální nástavec na plnění párků a klobás a tvořítko na cukroví.

Kuchyňské roboty nabízejí řadu užitečných funkcí pro ještě pohodlnější obsluhu

 • Bezpečnostní pojistka zabrání spuštění přístroje, pokud není správně sestaven.
 • Chytré zastavení neboli Smart Stop Position zajistí, že robot ukončí práci v optimální pozici pro pohodlné vyndání metly nebo hnětacího háku.
 • Protiskluzové prvky zajistí stabilitu během práce a zabrání nechtěnému posouvání.

Designový a kompaktní prvek do kuchyně

Kuchyňský robot Concept má jednu obrovskou výhodu, a to je kompaktní rozměr, díky kterému se vejde i do menší kuchyně. Designové provedení vypadá tak luxusně, že si kuchyňský robot necháte na lince a budete se s ním pyšnit, protože zaujme oko každé návštěvy.

Multifunkční kuchyňský robot INSPIRO

V sortimentu kuchyňských robotů je možné si také vybrat multifunkční varný robot RM9000, který zastane práci hned několika spotřebičů - robot, parní hrnec, rýžovar, food procesor, sekáček, mixér nebo váhu. Nabízí také bohatou databázi receptů, které si můžete na dotykovém displeji prolistovat a vybrat si ten, který chcete s INSPIREM uvařit. Robot vás poté krok po kroku provede celým procesem.

Recenze na Heurece

U kuchyňských robotů Concept naleznete na Heurece perfektní hodnocení, které zákazníci produktům udělili. Model RM7010 má hodnocení 96 % a RM7020 dokonce celých 100 %.

Podrobné vyhledávání

Cena

Řadit podle

vzestupně sestupně

Filtr skladu

Parametrický filtr

7 produktů
1 stránka

Položek na stránku:

 
 

RM9000 Multifunkční kuchyňský robot INSPIRO

Multifunkční kuchyňský robot Concept RM9000 INSPIRO vás krok za krokem provede celým procesem vaření. Disponuje databází receptů, která se neustále aktualizuje, 8 automatickými programy s 15 funkcemi a dotykovým ovládáním v českém jazyce.

14 999 Kč 

s DPH

RM7500 Kuchyňský planetární robot 1200W ELEMENT DIGI Black

Kuchyňský planetární robot Concept RM7500 ELEMENT DIGI s příkonem 1200 W se stane univerzálním pomocníkem v každé kuchyni. Kovové tělo vč. vnitřních převodů je zárukou dlouhé životnosti a díky bohatému příslušenství nabízí opravdu široké využití.

9 999 Kč 

s DPH

RM7510 Kuchyňský planetární robot 1200W ELEMENT DIGI Taupe

Kuchyňský planetární robot Concept RM7510 ELEMENT DIGI s příkonem 1200 W se stane univerzálním pomocníkem v každé kuchyni. Kovové tělo vč. vnitřních převodů je zárukou dlouhé životnosti a díky bohatému příslušenství nabízí opravdu široké využití.

8 999 Kč 

s DPH

RM7000 Kuchyňský planetární robot 1200W ELEMENT

Kuchyňský planetární robot Concept RM7000 ELEMENT s příkonem 1200 W se stane univerzálním pomocníkem v každé kuchyni. Kovové tělo vč. vnitřních převodů je zárukou dlouhé životnosti a díky bohatému příslušenství nabízí opravdu široké využití.

7 999 Kč 

s DPH

RM7010 Kuchyňský planetární robot 1200W ELEMENT

Kuchyňský planetární robot Concept RM7010 ELEMENT s příkonem 1200 W se stane univerzálním pomocníkem v každé kuchyni. Kovové tělo vč. vnitřních převodů jsou zárukou dlouhé životnosti a díky bohatému příslušenství nabízí opravdu široké využití.

7 999 Kč 

s DPH

RM7020 Kuchyňský planetární robot 1200W ELEMENT

Kuchyňský planetární robot Concept RM7020 ELEMENTs příkonem 1200 W se stane univerzálním pomocníkem v každé kuchyni. Kovové tělo vč. vnitřních převodů jsou zárukou dlouhé životnosti a díky bohatému příslušenství nabízí opravdu široké využití.

7 499 Kč 

s DPH

RM7030 Kuchyňský planetární robot 1200W ELEMENT

Kuchyňský planetární robot Concept RM7030 ELEMENTs příkonem 1200 W se stane pomocníkem v každé kuchyni. Je vybaven šlehací a míchací metlou a hnětacím hákem. Kvalitní kovové tělo vč. vnitřních převodů jsou zárukou dlouhé životnosti.

5 999 Kč 

s DPH