Kup americkou lednici a získáš planetární robot v hodnotě 5.999,- Zjisti více zde

Kuchyňské roboty

Kuchyňské roboty

Kuchyňské roboty

Kuchyňský robot představuje multifunkčního pomocníka do každé kuchyně. Nabízí plno užitečných funkcí, které vám usnadní přípravu pokrmů.

Co všechno kuchyňský robot umí a s čím vám pomůže?

Kuchyňský robot vám v kuchyni usnadní řadu procesů:.

 • Šlehání, míchání, hnětení
 • Strouhání
 • Mixování
 • Mletí masa
 • Plnění domácích párků a klobás
 • Tvorba cukroví

Jak vybrat nový kuchyňský robot?

Pokud se rozhodnete investovat do nového kuchyňského robota, je důležité zvážit několik faktorů a parametrů:

 • Příkon - obecně platí, že čím větší příkon, tím toho kuchyňský robot více zvládne. Kuchyňské roboty Concept disponují příkonem 1200 W, díky kterému si snadno poradí i s přípravou tužších těst.
 • Materiál - chcete-li opravdu kvalitní robot, doporučujeme kuchyňský robot celokovový, který je podstatně kvalitnější než plastové modely. Celokovový kuchyňský robot disponuje kovovým tělem včetně vnitřních kovových převodů a nabízí delší životnost.
 • Objem mísy - kuchyňské roboty Concept jsou vybavené nerezovou mísou o objemu 5 l, která vystačí potřebám většiny rodin.
 • Planetární způsob míchání označuje způsob pohybu metel v pracovní nádobě. Metla nebo hák se otáčí kolem své osy, a navíc i kolem obvodu mísy. Výsledkem je efektivnější promíchání surovin a perfektní výsledek.

Kuchyňský robot na těsto

Příprava těsta patří mezi základní funkce kuchyňského robota. Kromě hnětacího háku je robot vybaven také šlehací metlou a míchací metlou.

 • Hnětací hák je vhodný na hnětení těsta pro přípravu chleba, pizzy, koláčů, …
 • Šlehací metla je ideální pro šlehání lehkých směsí (šlehačka, sníh z bílků, krémy)
 • Míchací metla je vhodná na třená těsto a máslové krémy

Kuchyňský robot na strouhání

Kuchyňský robot na strouhání je vybavený struhadlem s vyměnitelnými nástavci, které umožňují vybírat z různé hrubosti strouhání i krájení. Urychlí vám přípravu zeleninových salátů nebo strouhání brambor na oblíbené bramboráky. Pomocí struhadla jednoduše zpracujete i tvrdé pečivo na strouhanku.

Kuchyňský robot s mixérem

Kuchyňský robot s mixérem vám pomůže připravit krémové polévky, omáčky, pyré, koktejly nebo smoothie. Velkou výhodou je skleněná mixovací nádoba, ve které můžete mixovat horké i studené.

Kuchyňský robot s mlýnkem na maso

Mleté maso je zajisté nejlepší, když si ho můžete umlít sami doma. Díky výměnným nástavcům si můžete zvolit hrubost mletí podle potřeby. Součástí vybraných modelů je i speciální nástavec na plnění párků a klobás a tvořítko na cukroví.

Kuchyňské roboty nabízejí řadu užitečných funkcí pro ještě pohodlnější obsluhu

 • Bezpečnostní pojistka zabrání spuštění přístroje, pokud není správně sestaven.
 • Chytré zastavení Smart Stop Position zajistí, že robot ukončí práci v optimální pozici pro pohodlné vyndání metly nebo hnětacího háku.
 • Protiskluzové prvky zajistí stabilitu během práce a zabrání nechtěnému posouvání.

Podrobné vyhledávání

Cena

Řadit podle

vzestupně sestupně

Filtr skladu

Parametrický filtr

5 produktů
1 stránka

Položek na stránku:

 
 

RM9000 Multifunkční kuchyňský robot INSPIRO

Multifunkční kuchyňský robot Concept RM9000 INSPIRO vás krok za krokem provede celým procesem vaření. Disponuje databází receptů, která se neustále aktualizuje, 8 automatickými programy s 15 funkcemi a dotykovým ovládáním v českém jazyce.

14 999 Kč 

s DPH

RM7000 Kuchyňský planetární robot 1200W ELEMENT

Kuchyňský planetární robot Concept RM7000 ELEMENT s příkonem 1200 W se stane univerzálním pomocníkem v každé kuchyni. Kovové tělo vč. vnitřních převodů je zárukou dlouhé životnosti a díky bohatému příslušenství nabízí opravdu široké využití.

7 999 Kč 

s DPH

RM7010 Kuchyňský planetární robot 1200W ELEMENT

Kuchyňský planetární robot Concept RM7010 ELEMENT s příkonem 1200 W se stane univerzálním pomocníkem v každé kuchyni. Kovové tělo vč. vnitřních převodů jsou zárukou dlouhé životnosti a díky bohatému příslušenství nabízí opravdu široké využití.

7 999 Kč 

s DPH

RM7020 Kuchyňský planetární robot 1200W ELEMENT

Kuchyňský planetární robot Concept RM7020 ELEMENTs příkonem 1200 W se stane univerzálním pomocníkem v každé kuchyni. Kovové tělo vč. vnitřních převodů jsou zárukou dlouhé životnosti a díky bohatému příslušenství nabízí opravdu široké využití.

7 499 Kč 

s DPH

RM7030 Kuchyňský planetární robot 1200W ELEMENT

Kuchyňský planetární robot Concept RM7030 ELEMENTs příkonem 1200 W se stane pomocníkem v každé kuchyni. Je vybaven šlehací a míchací metlou a hnětacím hákem. Kvalitní kovové tělo vč. vnitřních převodů jsou zárukou dlouhé životnosti.

5 999 Kč 

s DPH