Kup americkou lednici a získáš planetární robot v hodnotě 5.999,- Zjisti více zde

IPL epilatory

IPL epilatory

IPL epilátory

IPL epilátor je moderním pomocníkem pro jednoduché, efektivní a bezbolestné odstranění chloupků. Z hlediska výsledného efektu je nejúčinnější metodou. Pro koho je IPL nejvhodnější, a jak se správně používá? Dočtete se níže.

Co je IPL epilace?

Epilace pomocí moderní technologie IPL (intenzivního pulzního světla), jehož záblesky se dostávají pod povrch pokožky, působí na tmavý pigment chloupků. Tepelný účinek efektivně a bezbolestně ničí chloupky i s kořínky a zabraňuje opětovnému růstu.

Na jaké chloupky a pokožku je epilátor vhodný?

IPL epilace je nejefektivnější u osob se světlou pokožkou a tmavšími chloupky. Čím jsou chloupky světlejší a kůže tmavší, tím se účinnost epilace snižuje. Na epilaci není vhodná tmavě hnědá až černá pokožka a světlé blond, zrzavé a šedé chloupky.

IPL epilátor pro všechny části těla

Před epilací zvolte vhodný nástavec pro tu část těla, na které se chystáte odstranit chloupky.

  • Nástavec na odstranění chloupků na nohou a rukou.
  • Nástavec na citlivé oblasti bikin, podpaží a obličej.

Epilace podle režimu a intenzity světla

IPL epilátor nabízí 5 úrovní intenzity světla podle odstínu pokožky a 2 režimy ošetření podle části těla:

  1. 1. Režim PRECISION je vhodný pro ošetření hůře dostupných ploch a citlivých partií - obličej, podpaží a oblast bikin. Epilátor vysílá jednorázové impulzy na základě stisknutí tlačítka.
  2. 2. Režim GLISS je vhodný pro ošetření větších ploch - nohy, ruce, záda apod. Epilátor vysílá plynulé záblesky v řadě za sebou, takže přístroj stačí posouvat pomalým klouzavým pohybem po kůži.

IPL návod použití

Pro letní hladkou pokožku je ideální začít v zimních obdobích. Pokožka totiž nesmí být 4 týdny před a 2 týdny po IPL epilaci vystavována slunečnímu záření. Před epilací si pokožku umyjte, oholte a osušte. Zvolte vhodný nástavec, režim i intenzitu světla. Epilátor přiložte na aplikační plochu a stisknutím tlačítka vyšlete světelný impulz - vždy jeden na danou část pokožky. Během aplikace můžete cítit teplo a lehké brnění, cítíte-li bolest, snižte intenzitu světla. Epilátor má zabudovaný senzor na ochranu očí, díky kterému nevyšlete impulz, když není přístroj v přímém kontaktu s pokožkou. Četnost ošetření a přesné datum, kdy je vhodné znovu použít IPL, vám sdělí mobilní aplikace. Detailněji popsaný postup naleznete v článku Jak používat IPL epilátor krok po kroku.

Jak dlouho mi epilátor vydrží?

IPL epilátor je vybavený 300 000 světelnými impulzy, po vyčerpání končí jeho životnost. Na epilaci celého těla spotřebujete zhruba 300-500 záblesků. Přesněji na jedno podpaží zhruba 7 záblesků, na oblast bikin kolem 20 a na jednu celou nohu cca 200 záblesků. Epilujete-li se jednou za měsíc, za rok budete mít na epilátoru o 3 600-6 000 záblesků méně.

IPL recenze

Na výsledky je potřeba počkat a vytrvat v přesném postupu epilování. Po této době uvidíte výsledky, ať už v barvě vašich chloupků, která se zesvětlí nebo v jejich množství. Jestli si nejste jistý, jaký IPL epilátor je pro vás ten pravý, podívejte se na recenze.

Podrobné vyhledávání

Cena

Řadit podle

vzestupně sestupně

Filtr skladu

Parametrický filtr

2 produkty
1 stránka

Položek na stránku:

 
 

IL3020 IPL epilátor PERFECT SKIN

IPL epilátor Concept IL3020 Perfect Skin se postará o vaši dlouhodobě hladkou pokožku. Je vybaven 2 nástavci a bezpečnostním senzorem na ochranu očí. Nabízí 5 úrovní intenzity, 2 režimy a dosahuje životnosti 300 000 impulzů.

4 999 Kč 

s DPH

IL3000 IPL epilátor PERFECT SKIN

IPL epilátor Concept IL3000 Perfect Skin se postará o vaši dlouhodobě hladkou pokožku. Je vybaven bezpečnostním senzorem na ochranu očí a nabízí 5 úrovní intenzity, 2 režimy a životnost 300 000 impulzů.

2 999 Kč 

s DPH