VR3205 Robotický vysavač s mopem 3 v 1 PERFECT CLEAN Laser UVC Y-wash

Výrobek jeví známky použití, může být lehce poškozený (poškrábaný), znečištěný a s výrobními vadami, které však nemají vliv na funkci spotřebiče. Na tuto položku se nevztahují slevové akce a dárky. 

Výrobce
Vysavače
Kód

vr32052jakost_3

Dostupnost na pobočkách
DPH
21%
Vaše cena s DPH
8 969 Kč (Ušetříte 6 030 Kč)
Hodnocení produktu
Hodnoceno 0x
  Video

    Podrobnosti o produktu

    Robotický vysavač s mopem Laser UVC Y-wash 3 v 1 Concept VR3205 PERFECT CLEAN

    EXTRA výkon

    Vysává a vytírá

    UVC sterilizační režim

    Garance 45 dní vrácení peněz

    Vyhrajte nad úklidem. Nákupem tohoto vysavače v období od 1.8. do 31.12.2021 získáváte jedinečnou šanci otestovat si ho v pohodlí vašeho domova, a to po dobu až 45 dní. Nabízíme vám čas na jeho důkladné vyzkoušení, abyste zjistili, zda je to ten pravý parťák do vaší domácnosti a zda splňuje vaše očekávání. V opačném případě, pokud s vysavačem nebudete z jakéhokoli důvodu spokojeni, můžete ho do 45 dnů od nákupu vrátit a my vám pošleme peníze. Podrobné informace k akci "Garance 45 dní vrácení peněz".

    Dokonalá orientace

    Robotický vysavač VR3205 je vybaven vyspělou laserovou navigací LaserTec 2.0, která podrobně naskenuje vaši domácnost a vytvoří přesnou mapu pro plánování úklidu. Výsledkem je, že se robot s maximální přesností orientuje v prostoru, nepřejíždí opakovaně již uklizená místa, a tím zkracuje dobu úklidu. Perfektně si poradí se všemi podlahovými krytinami i s členitými prostory. Díky velkým kolům a silnému motoru překoná dveřní prahy a jiné překážky do výše až 1,8 cm. Po dokončení úklidu se automaticky vrátí do nabíjecí stanice.

    Zbaví vás virů a bakterií

    Chcete se doma cítit opravdu bezpečně? VR3205 je další z řady pomocníků, kteří vám pomohou s bojem proti virům a bakteriím. Jednoduše přidejte do zásobníku na vodu vhodný desinfekční prostředek a vypusťte robota vytírat. Vaše podlahy budou dokonale čisté a desinfikované.

    Vysává a vytírá

    Robot je vybaven dvěma zásobníky, díky kterým si lehce poradí se suchým i mokrým úklidem. První zásobník s kapacitou 600 ml slouží pro klasický úklid na sucho. Nasadíte-li druhý zásobník 2 v 1, můžete vysávat i vytírat najednou. Kombinuje totiž klasickou nádobu na prach s elektronicky řízeným zásobníkem na vodu, takže v rekordním čase docílíte dvou úklidů najednou. Průtok vody můžete pomocí aplikace nastavit na nízkou, standardní nebo vysokou úroveň podle míry znečištění. Zásobník na vytírání je osazen textilií z mikrovlákna, která na sebe váže nečistoty a během úklidu podlahu také vyleští. Textilii lze lehce sundat a vyprat v pračce.

    Mluví česky

    Rádi byste si koupili robotický vysavač, ale máte strach, že mu nebudete rozumět? S robotickým vysavačem Concept VR3205 se to nestane. Tento skvělý pomocník pro každodenní úklid mluví hned v 5 jazycích: česky, slovensky, anglicky, polsky a maďarsky.

    Y-WASH: nejefektivnější způsob vytírání

    Y-wash představuje vysoce efektivní způsob vytírání. V tomto režimu se robot pohybuje v „Y“ trajektorii, během které každý kousek podlahy projede opakovaně a díky tomu účinně odstraňuje zaschlé skvrny, špínu a ostatní nečistoty. *

    UVC sterilizační režim

    Robotický vysavač VR3205 je vybaven UVC sterilizační LED technologií, která dosahuje až 3x delší životnosti oproti běžně používaným výbojkám. Ovládat ji můžete přes mobilní aplikaci a výhradně s nasazeným prachovým zásobníkem. Během režimu sterilizace vysavač vypne sání, zmenší rychlost pohybu na poloviční výkon a zároveň sníží otáčky hlavního kartáče i bočních kartáčků. UVC světlo můžete aktivovat také během standardního úklidu. Díky této technologii vysavač vysílá ultrafialové záření typu C, které narušuje buněčnou strukturu DNA bakterií, virů, plísní a dalších mikrobů, a tím brání jejich dalšímu množení. Běžně se využívá např. k dezinfekci vody, vzduchu nebo v potravinářském a farmaceutickém průmyslu. S tímto vysavačem budete mít jistotu dokonalé čistoty bez nutnosti použití chemických prostředků.

    Výkonný motor a vysoká sací síla

    Vysavač je vybaven digitálním bezkartáčovým stejnosměrným BLDC motorem, který má řadu výhod. Je vysoce výkonný a oproti běžným motorům tišší, spolehlivější, energeticky úspornější a má delší životnost. Současně se podílí na vysoké sací síle vysavače, která dosahuje 3300 Pa. Nabízí 3 úrovně výkonu, které se mění v závislosti na spuštěném režimu úklidu. Sací výkon lze nastavit také manuálně podle potřeby a míry znečištění.

    Baterie LG BYD

    Vysavač je napájen velmi kvalitní vysokokapacitní 5200 mAh Li-Ion baterií LG BYD, díky které zvládne na jedno nabití uklízet až 250 minut. Tyto baterie vynikají dlouhou životností, vysokým výkonem, bezpečností a stabilním cyklem. Vzhledem ke svým výborným vlastnostem se využívají např. v automobilovém průmyslu nebo v bateriových uložištích fotovoltaických systémů. V okamžiku, kdy kapacita baterie klesne pod 15 %, robot se automaticky vrátí do dokovací stanice.

    Přizpůsobí se vaší domácnosti

    Robotický vysavač VR3205 je vybaven dvěma hlavními kartáči (CARPET a HARDFLOOR) a dvěma bočními kartáčky. Hlavní kartáče lze měnit v závislosti na vysávaném povrchu, boční kartáčky rozšiřují záběr vysávání a dokonale uklidí okolo stěn, nábytku, v rozích místnosti a v dalších těžko přístupných místech.

    Carpet kartáč

    Jedná se o spirálovitý kartáč, který je tvořen kombinací štětin a gumových lamel. Je vhodný na všechny druhy podlah včetně koberců.

    HardFloor kartáč

    Tento kartáč je ideální především pro tvrdé podlahy. Díky měkkému povrchu se speciálními vlákny dokáže zachytit až 3x více nečistot včetně miniaturních částic. S tímto kartáčem dosáhnete efektivního a zároveň šetrného úklidu bez poškrábaných podlah. **

    CARPET turbo

    Funkci Carpet turbo můžete využít, pokud máte v robotu nainstalovaný carpet kartáč. Aktivuje se v okamžiku, když vysavač najede na koberec. Automaticky zvýší sací výkon na maximum pro zajištění opravdu efektivního úklidu. Po návratu na tvrdé podlahy se vrátí k původnímu výkonu.

    TOF senzor – dokonalá orientace

    Robot je vybaven speciálním čidlem, které zajišťuje perfektní orientaci podél zdí. Současně chrání vysavač i nábytek před poškozením, protože během práce si robot udržuje mírný odstup od veškerých překážek, takže nedochází k nárazům. Tento senzor zároveň slouží k detekci skla a černých stěn, takže si robot poradí s úklidem i podél těchto ploch.

    Ovládání

    Robota je možné ovládat přes aplikaci Concept Robot, která je v češtině a zdarma dostupná pro iOS a Android. Pomocí aplikace můžete naplánovat úklid kdykoliv a odkudkoliv a zároveň v reálném čase sledovat, kolik toho uklidil a kde se zrovna nachází. I když nebudete zrovna doma, úklid domácnosti budete mít neustále pod kontrolou. A pokud nejste fanoušci aplikací nebo nemáte chytrý telefon, můžete ho plně ovládat také pomocí dálkového ovladače.

    ROOMPLAN

    Chytrá funkce ROOMPLAN naplánuje váš úklid do posledního detailu. Pomocí aplikace můžete pro každou místnost nebo vyznačenou zónu nastavit přesný časový plán úklidu, režim úklidu a úroveň sacího výkonu. O víc už se starat nemusíte. Robot se v nastavený čas automaticky spustí, zahájí úklid a po ukončení se vrátí do nabíjecí stanice.

    Total Surface

    Díky funkci automatického pokračování v úklidu Total Surface nemusíte mít strach, že si vysavač neporadí s úklidem větších ploch. Pokud se během úklidu vybije, automaticky vyhledá nabíjecí stanici, kde vyčká do plného nabití. Poté se automaticky vrátí k úklidu a pokračuje tam, kde přestal.

    Kompletní automatický úklid

    Tento režim slouží pro úklid celé domácnosti. Robot prohledá a vygeneruje mapu, kterou si následně rozdělí na menší zóny. Jednotlivé oblasti následně jednu po druhé důkladně vysaje podél stěn a poté v liniích uklidí zbylé prostory. Po dokončení úklidu se automaticky vrátí do nabíjecí stanice.

    Zónový úklid

    Hlavní předností zónového režimu je, že robot nebude uklízet v celé domácnosti, ale jenom tam, kde opravdu potřebujete. Pomocí aplikace můžete definovat a pojmenovat až 10 zón včetně zakázaných oblastí. Ve zvolené zóně robot uklidí stejným způsobem jako při automatickém úklidu, tzn. že vysaje podél stěn a následně v liniích uklidí zbylé prostory. Velkou výhodou zónového režimu je možnost vyznačení zakázaných zón, kde robot uklízet nebude. Oceníte to např. během vytírání, kdy nechcete, aby vám robot najížděl na koberce. Chcete-li zvýšit efektivitu úklidu, můžete využít přídavné funkce: DOUBLE, kdy robot po dokončení běžného úklidu zopakuje úklid v liniích napříč své prvotní dráhy a TURBO, která zvýší sací výkon na nejvyšší stupeň.

    Lokální úklid

    Lokální režim slouží pro úklid menších ploch. Spustit ho můžete přímo na těle vysavače, kdy robot na střední sací výkon provede dvojí úklid v oblasti 2 x 2 m se středem ve své startovací poloze. Pro dosažení pečlivějšího úklidu můžete pomocí aplikace určit bod na mapě a aktivovat úklid v TURBO režimu. Robot automaticky přejede na určené místo, které určí jako střed, a provede dvojí úklid s maximálním výkonem v oblasti 1,5 x 1,5 m.

    Tichý režim

    Nechcete-li, aby vás robot rušil při sledování vašeho oblíbeného pořadu, aktivujte tichý režim, který vypne všechna hlasová oznámení. Během aktivovaného tichého režimu nebude robot provádět naplánovaný úklid.

    Vhodný i pro alergiky

    Robotický vysavač VR3210 je ideální pro alergiky. Disponuje totiž pokročilým filtračním systémem TripleAirClean. Jedná se o třístupňovou filtraci s HEPA filtrem 13, který dokáže ze vzduchu odstranit až 99,9 % částic, včetně bakterií a virů. Váš domov tak bude perfektně čistý a bez zbytečných škodlivin.

    Šimon - odborník na robotické vysavače

    Koupili jste si nový robotický vysavač a nevíte si rady s jeho obsluhou? Nebo už robota vlastníte a potřebujete jen s něčím poradit? Obraťte se na našeho odborníka Šimona, který vám rád poradí s jakýmkoliv dotazem ohledně robotických vysavačů Concept. Šimon Bačkovský, odborník na robotické vysavače Concept: sbackovsky@my-concept.cz.

    <

    Jak vybrat vhodný robotický vysavač?

    Robotický vysavač představuje skvělého pomocníka, který vám dokáže ušetřit spousty času. Každá domácnost je však jiná a také nároky jejich majitelů jsou rozdílné. Jak tedy vybrat ten správný model, který bude svými parametry vyhovovat právě vám? To se dozvíte v našem videu.

    * Tento režim je nastaven jako výchozí způsob vytírání, během kterého je nutné vypnout vysávání, aby se předešlo možnému vniknutí vody do motoru.
    * * Nasazením HardFloor kartáče se automaticky aktivuje režim TURBO.

    Technické parametry:

    • Navigační technologie LaserTec 2.0
    • 3 v 1: VYSÁVÁ, VYTÍRÁ, STERILIZUJE
    • ROBOT MLUVÍ ČESKY
    • BLDC motor
    • Sací síla 3300 Pa (3 úrovně)
    • Baterie LG BYD 5200 mAh – až 250 minut
    • UVC lampa
    • Y-wash (speciální způsob vytírání pro dosažení maximálně efektivních výsledků)
    • TOF senzor
    • CARPET turbo
    • Aplikace Concept Robot v češtině
    • ROOMPLAN – rozdělení místností, druhy úklidu, zakázané zóny
    • Total Surface
    • 3 režimy úklidu (kompletní, zónový, lokální)
    • 3 funkce (TURBO, DOUBLE, tichý režim)
    • Elektronicky řízené VYTÍRÁNÍ
    • 2x vyměnitelný zásobník
    • Kapacita prachového zásobníku: 600 ml
    • Kapacita zásobníku 2 v 1: prachový 350 ml/na vodu 300 ml
    • Třístupňová filtrace s HEPA filtrem 13
    • Plánování úklidu
    • Doba nabíjení 4 - 5 hodiny
    • Hlučnost: 60 – 70 dB

    Příslušenství:

    • Nabíjecí stanice - délka přívodního kabelu 150 cm
    • CARPET hlavní kartáč
    • HARDFLOOR hlavní kartáč
    • Mopovací modul
    • 2x mopovací textilie
    • 3x HEPA filtr 13 + pěnový filtr
    • Dálkové ovládání
    • Čisticí kartáček

    Dokoupitelné příslušenství:

    • VRP0010 Sada bočních kartáčů 4 ks
    • VRP0020 Sada HEPA filtrů 2ks

    Produkt manažer:

    Jiří INFO Chleboun,  info@my-concept.cz

    Zařazení produktu

    Poslat info

    Dotaz k tomuto produktu

    Váš e-mail
    Dotaz

    Nalezli jste chybu?

    Popis závady
    Váš e-mail

    Parametry

    CARPET turbo ANO
    Dálkový ovladač ANO
    Kartáč na koberce ANO
    Kartáč na tvrdé podlahy ANO
    Kartáč na zvířecí chlupy NE
    Lokální TURBO úklid ANO
    Lokální úklid ANO
    Mapa Virtuální
    Navigace Laser SLAM
    Objem nádoby na prach (ml) 0.6
    Objem nádoby na vodu (ml) 0.3
    Obvodový úklid v rámci ostatních úklidů
    Pokračování v úklidu ANO
    ROOMPLAN ANO
    Tichý režim ANO
    TOF senzor ANO
    Wi-Fi frekvence (GHz) 2,4 GHz
    Zásobník 2v1 (prach + voda) ANO
    Zónový úklid ANO
    Hlučnost (dB) 60-70
    Hmotnost netto (kg) 3,1
    Příkon (W) 50
    Sací síla (Pa) 3,3
    Plánování úklidu ANO
    Senzory proti nárazu ANO
    Senzory proti pádu a nárazu ANO
    Typ baterie Li-Ion 14,4 V 5200 mAh
    Typ filtru HEPA (3 stupně)
    Virtuální zeď v aplikaci
    Vytírání ANO (Y-Wash 3.0)
    Doba nabíjení (h) 240
    Doba provozu (min) až 250
    Typ motoru BLDC
    Rozměry produktu (cm) (v x š x h) 10 x 35 x 35

    Video

    Ke stažení

    Doplňkové služby

    V košíku si můžete k produktu objednat: