Produkt bohužel není k dispozici.

Pro více informací nás kontaktujte na tel. 465 471 400 nebo na emailu info@my-concept.cz.

Set sušičky a pračky s instalací a dopravou ZDARMA

Set sušičky a pračky s instalací a dopravou ZDARMA

Výhodná cena

sestava

Součástí setu je instalace a přeprava zdarma, jejichž hodnota se běžně pohybuje okolo 3 500 Kč. Prací set vás okouzlí svou schopností ušetřit místo. Díky mezikusu můžete postavit sušičku na pračku a dokonale designově sladit koupelnu.

Výrobce
Akční sety
Kód

czsetpp6508isp6508ims6500eshop

 

Set sušičky a pračky s instalací a dopravou ZDARMA - komponenty

 

  Podrobnosti o produktu

  Set sušičky a pračky s instalací a dopravou ZDARMA

  Efektivní využití prostoru

  Kvalitní zpracování

  Sladěný set

  Instalace bez starostí

  Se skládáním setu nebudete mít doma žádné starosti. My vám v Conceptu přiděláme mezikus k pračce a zbytek dodělá přepravce Gebruder Weiss. Ten spotřebiče přebere, doručí a nainstaluje tak, aby vám na sobě v komínovém sestavení bezpečně držely. Zároveň vám pračku připojí k odpadu. Chcete-li i u sušičky využívat odtokovou hadici, je potřeba si ji dokoupit na našem e-shopu - Vypouštěcí hadice SP6508i.

  Pračka s předním plnění 8 kg Concept PP6508i

  Pračka s předním plněním PP6508i pojme až 8 kg prádla a dosahuje 1400 ot./min. Je vybavena výkonným invertorovým motorem, nerezovým bubnem, ovládacím panelem v češtině a funkcemi, které vám sníží spotřebu energie a vody – funkce polovičního plnění a automatické vážení prádla.

  Sušička prádla s tepelným čerpadlem 8 kg Concept SP6508i

  Sušička prádla s tepelným čerpadlem SP6508i pojme až 8 kg prádla a disponuje výkonným invertorovým motorem. Sušička je vybavena ovládacím panelem v češtině, nerezovým bubnem s perlovou strukturou, dvojitým prachovým filtrem a speciálním cyklem, který po dokončení sušení pravidelně otáčí bubnem, dokud ho neotevřete. Díky cyklu se prádlo svou vahou nezmačká.

  Mezikus spojovací s výsuvnou deskou Concept MS6500

  Spojovací mezikus MS6500 vám pomůže ušetřit místo v koupelně a využít prostor nad pračkou. Díky mezikusu můžete bezpečně zafixovat sušičku prádla na pračku do komínového sestavení a designově sladit tyto dva spotřebiče bez toho, aby někdo poznal, že využíváte MS6000. Mezikus také disponuje výsuvným šuplíkem, který můžete využít jako odkládací desku.


  Poslat info

  Dotaz k tomuto produktu

  Váš e-mail
  Dotaz

  Nalezli jste chybu?

  Popis závady
  Váš e-mail

  Parametry

  Doplňkové služby

  V košíku si můžete k produktu objednat: