Tyčové akumulátorové vysavače

Tyčové akumulátorové vysavače

Tyčové vysavače

Klasické vysavače mají sice ve světě úklidu své místo, nejsou však všestranné. Jejich nedostatky řeší tyčové vysavače, které vynikají svou skladností a také schopností vysávat i těžce dostupná místa. Jaký je nejlepší tyčový vysavač?

Některé tyčové vysavače toho umí mnohem víc

Dle funkcí se tito pomocníci dělí na tři základní typy. Vedle běžných tyčových vysavačů se totiž můžete rozhodnout také pro tyčové vysavače 2v1, nebo 3v1. Tyčový vysavač 2v1 Tento přístroj disponuje odnímatelnou ruční jednotkou, pomocí které můžete komfortně vysát drobné nečistoty, interiér auta nebo třeba pohovku. Tyčový vysavač 3v1 Mimo odnímatelnou ruční jednotku tento tyčový vysavač funguje také jako mop. Ihned po vysávání tedy můžete podlahu i vytřít a nemusíte kvůli tomu chystat kbelík s vodou.

Nejlepší tyčový vysavač nabízí ještě něco navíc

Hlavní předností tyčového aku vysavače je absolutní volnost pohybu. Pohodlně s ním uklidíte kdekoliv a během práce vás nebude obtěžovat žádný kabel. Nejpokročilejší přístroje disponují provozní dobou přesahující 60 minut, a přitom nabízejí vysoký sací výkon. Mimo to mají motorizovanou podlahovou hubici, LED osvětlení a velice kvalitní systém filtrace. V naší nabídce najdete také antibakteriální vysavač, jehož hubice má speciální UVC lampu, která ničí až 99,9 % virů, bakterií, plísní, mikroorganismů a roztočů.

Příslušenství, které vám pomůže s úklidem celé domácnosti

Tyčové vysavače jsou vhodné na tvrdé podlahy i koberce. Důležitou součástí je také vhodné příslušenství, díky kterému uklidíte doslova každou nečistotu. Kartáč na koberec (Carpet) je vhodný na tvrdé podlahy i na koberce. Kartáč na tvrdé podlahy (HardFloor) je díky měkkému povrchu ideální na úklid veškerých tvrdých povrchů (dřevo, lamino, vinyl, linoleum, dlažba, …), ke kterým je velice šetrný, takže nedochází k jejich poškrábání. Velký turbokartáč je vybaven vlastním pohonem, který zvyšuje sací sílu, takže vysavač dosahuje vyššího výkonu a poradí si i s úklidem koberců. Malý turbokartáč dokáže vysávat a kartáčovat současně a účinně zachytí veškeré zvířecí chlupy a vlasy. Kartáč na zvířecí chlupy (PET) slouží na šetrné ošetření kůže a srsti vašeho zvířecího mazlíčka. Jedním tahem vyčeše a zároveň vysaje všechny přebytečné chlupy a zároveň působí stimulačně na funkci kůže. Antibakteriální UVC hubice vysílá ultrafialové záření, které spolehlivě ničí až 99,9 % virů, bakterií, plísní, mikroorganismů a roztočů, u kterých poškozuje schopnost množení. Hubice s kartáčkem pomůže šetrně odstranit prach z nábytku, žaluzií, knih, klávesnice apod., aniž by došlo k jejich poškrábání. Hubice na čalounění na úklid pohovky, křesla, matrace apod. Štěrbinová hubice vysaje nečistoty i ve špatně dostupných a úzkých místech. Štěrbinová hubice může být krátká, dlouhá nebo univerzální 2v1 kombinující štěrbinovou hubici a prachový kartáček. Dlouhá ohebná hubice je ideální pro úklid úzkých a těžko přístupných míst v domácnosti i v autě. Prodlužovací trubice vám pomůže vysát prach za nábytkem nebo pavučiny u stropu. Prodlužovací trubice s ohebným kloubem umožní pohodlnější úklid pod nábytkem. Zásobník na vodu lehce nasadíte na hubici vysavače. Po připevnění čisticí textilie můžete vysávat a vytírat současně. Čisticí textilie lze snadno sundat a vyprat v pračce. Nabíjecí adaptér slouží k dobití vysavače. Nabíjecí stanice slouží nejen k dobití vysavače, ale také jako základna. Držák na zeď slouží k pohodlnému uskladnění tyčového vysavače.

Tyčové vysavače nabízejí řadu chytře vymyšlených funkcí a technologií pro ještě pohodlnější úklid

Regulace výkonu umožňuje nastavení sací síly podle typu vysávaného povrchu. LED osvětlení dobře osvítí každé tmavé místo, takže vám žádné smítko nezůstane skryté. BLDC motor je digitální bezkartáčový motor, který má řadu výhod oproti běžným motorům - je výkonnější, tišší, spolehlivější, energeticky úspornější a dosahuje delší životnosti. Pokud se chcete dozvědět více, přečtěte si článek BLDC motor a jeho výhody. Vyjímatelná baterie umožňuje jednoduchou výměnu a možnost dobíjení kdekoliv chcete. Senzor znečištění filtru pohlídá, kdy je potřeba filtry vyměnit, aby byla zachována vysoká účinnost vysavače. Indikátor stavu baterie vás pomocí světelné kontrolky informuje o potřebě dobití baterie. Sklopná rukojeť je dobrým řešením pro pohodlné skladování. HEPA filtr 13 zachytí až 99,9 % bakterií a vysavač osazený tímto filtrem je vhodný i pro alergiky. O tom, jak vybrat ideální tyčový vysavač na míru vašim potřebám, si můžete přečíst v našem článku Jak vybrat tyčový vysavač, který bude vyhovovat vaší domácnosti.

Podrobné vyhledávání

Cena

Řadit podle

vzestupně sestupně

Filtr skladu

Parametrický filtr

14 produktů
1 stránka

Položek na stránku:

 
 

VP6200 Tyčový a ruční akumulátorový vysavač ICONIC Aqua Flex 29,6 V

Tyčový aku vysavač s mopem 3 v 1 Iconic Aqua Flex Concept VP6200 s flexibilním ohebným kloube nabízí vysoký sací výkon a dlouhou výdrž. Je osazen vyjímatelnou 29,6 V Li-Ion baterií, se kterou můžete uklízet až 60 minut na jedno nabití.

6 499 Kč 

s DPH

VP6120 Tyčový a ruční akumulátorový vysavač ICONIC Animal Flex 29,6 V

Tyčový aku vysavač 2 v 1 Iconic Animal Flex Concept VP6120 s flexibilním ohebným kloubem nabízí vysoký sací výkon a dlouhou výdrž. Je osazen vyjímatelnou 29,6 V Li-Ion baterií, se kterou můžete uklízet až 60 minut na jedno nabití.

6 299 Kč 

s DPH

VP6110 Tyčový a ruční akumulátorový vysavač ICONIC Animal Smart 25,2 V

Tyčový aku vysavač 2 v 1 Iconic Animal Smart Concept VP6110 nabízí vysoký sací výkon, dlouhou výdrž a flexibilní využití. Je osazen vyjímatelnou 25,2 V Li-Ion baterií, se kterou můžete uklízet až 40 minut na jedno nabití.

5 299 Kč 

s DPH

VP4165 Tyčový akumulátorový vysavač Mighty 25,2 V

Tyčový aku vysavač Mighty VP4165 s kvalitní Li-lon baterií vydrží až 65 minut na jedno nabití. Disponuje vyjímatelnou ruční jednotkou, motorizovaným turbokartáčem a výkonným DC motorem.

4 999 Kč 

s DPH

VP4170 Antibakteriální UVC tyčový aku vysavač 3 v 1 REAL FORCE

Antibakteriální UVC tyčový aku vysavač 3 v 1 Concept VP4170 REAL FORCE je chytře vymyšlený pomocník pro dokonalý úklid. Využijete ho jako klasický vysavač, ruční vysavač a díky speciální UVC hubici také jako čistič matrací a čalouněného nábytku.

4 999 Kč 

s DPH

VP6020 Tyčový a ruční akumulátorový vysavač ICONIC Smart

Tyčový aku vysavač 2 v 1 Iconic Smart Concept VP6020 nabízí vysoký sací výkon, dlouhou výdrž a flexibilní využití. Je osazen vyjímatelnou 21,6 V Li-Ion baterií, se kterou můžete uklízet až 30 minut na jedno nabití.

4 499 Kč 

s DPH

Záruka 7 let na motor

-35%

Exkluzivně u partnera

VP4210 Wet and Dry tyčový aku vysavač 3 v 1 REAL FORCE

Unikátní tyčový vysavač s mopem a ruční jednotkou usnadňuje úklid na tvrdých podlahách i kobercích. S použitím desinfekce zbaví vaše podlahy virů a bakterií. Disponuje bohatým příslušenstvím, kvalitní baterií a motorizovaným kartáčem.

3 999 Kč 

s DPH

VP4160 Tyčový akumulátorový vysavač Mighty 25,2 V

Tyčový aku vysavač Mighty VP4160 s odnímatelnou ruční jednotkou vám pomůže s úklidem celé domácnosti. Je osazen výkonným DC motorem, kvalitní Li-Ion baterií s vydrží 55 min. na jedno nabití a motorizovaným turbokartáčem na vysávání koberců.

3 999 Kč 

s DPH

VP4205 Wet and Dry tyčový aku vysavač 3 v 1 PERFECT CLEAN

Unikátní tyčový vysavač s mopem a ruční jednotkou usnadňuje úklid celé domácnosti. Disponuje kvalití baterií, díky které vydrží vysávat 40 minut na jedno nabití a motorizovaným kartáčem pro perfektní úklid koberců.

3 999 Kč 

s DPH

VP4201 Wet and Dry tyčový aku vysavač 3 v 1 18,5 V

Tyčový vysavač s mopem a ruční jednotkou usnadňuje úklid na tvrdých podlahách i kobercích. S použitím desinfekce zbaví vaše podlahy virů a bakterií. Je vybaven motorizovaným turbokartáčem a na jedno nabití vydrží až 40 minut.

3 499 Kč 

s DPH

VP4150 Tyčový akumulátorový vysavač Mighty 21,6 V

Tyčový aku vysavač Mighty VP4150 s odnímatelnou ruční jednotkou vám pomůže s úklidem celé domácnosti. Je osazen výkonným DC motorem, kvalitní Li-Ion baterií s vydrží 50 min. na jedno nabití a motorizovaným turbokartáčem na vysávání koberců.

3 499 Kč 

s DPH

VP4136 Tyčový akumulátorový vysavač 2 v 1 22,2 V

Tyčový aku vysavač Concept VP4136 s odnímatelnou ruční jednotkou vám pomůže s úklidem celé domácnosti. Je osazen kvalitní Li-Ion baterií s vydrží 55 min. na jedno nabití a motorizovaným turbokartáčem na vysávání koberců.

3 499 Kč 

s DPH

VP4135 Tyčový akumulátorový vysavač 2 v 1 18,5 V

Tyčový aku vysavač Concept VP4135 s odnímatelnou ruční jednotkou vám pomůže s úklidem celé domácnosti. Je osazen kvalitní Li-Ion baterií s vydrží 40 min. na jedno nabití a motorizovaným turbokartáčem na vysávání koberců.

2 999 Kč 

s DPH

VP4080 Tyčový akumulátorový vysavač

Tyčový aku vysavač VP4080 vyniká svou nízkou hmotností a štíhlým tělem pro snadnou manipulaci. Díky kvalitní Li-Ion baterii vydrží až 40 minut na jedno nabití a výkonný motorizovaný turbokartáč si perfektně poradí i s koberci.

2 499 Kč 

s DPH