Doprava zdarma nad 500 Kč

Ruční vysavače

Ruční vysavače

Ruční vysavače

Ruční vysavač představuje první pomoc pro rychlý úklid menších ploch. Je ideální především na vysávání různých drobků, prachu a dalších nečistot. Snadno se s ním dostanete do míst, které byste s velkým vysavačem neuklidili. S vysavačem do ruky uklidíte police ve skříni, zásuvky nebo interiér vašeho auta. Hlavní předností ručního vysavače jsou jeho kompaktní rozměry, nízká hmotnost a jednoduché ovládání.

  Ruční aku vysavač pro úklid bez omezení

  Ruční vysavač na baterii patří mezi nejprodávanější modely. Hlavní výhodou je maximální volnost pohybu, protože vás během úklidu neomezuje žádný kabel.

  Ruční vysavač s Li-Ion baterií

  Ruční vysavače Concept jsou vybavené Li-Ion baterií, která na rozdíl od Ni-Mh baterií netrpí paměťovým efektem. Nejlepší modely vydrží v provozu až 45 minut na jedno nabití.

  Ruční vysavač 2v1 kombinuje výhody tyčového a ručního vysavače

  Ruční vysavač 2v1 disponuje prodlužovací trubicí, díky které ho snadno přeměníte na tyčový vysavač. Pohodlně tak vysajete i větší plochy, aniž byste museli sáhnout po klasickém vysavači.

  Ruční vysavač na suché i mokré vysávání

  Ruční vysavače můžete pořídit ve variantě pro suché i mokré vysávání. Ruční vysavač na suché vysávání představuje základní typ. Vysajete s ním všechny běžné nečistoty kromě kapalin. Ruční vysavač na suché i mokré vysávání si bez problémů poradí i s tekutinami. Je vybavený speciálním nástavcem, díky kterému vyčistí i mokré nečistoty, jako např. rozlité pití.

  Malý ruční vysavač, který nabízí velké možnosti

  Ruční vysavač vybírejte také podle příslušenství, které vám umožní úklid nejrůznějších povrchů a nečistot. Levné ruční vysavače jsou vybavené pouze základním příslušenstvím, dražší modely nabízejí kompletní výbavu.
 • Štěrbinová hubice vysaje nečistoty i ve špatně dostupných a úzkých místech. Štěrbinová hubice může být krátká, dlouhá nebo univerzální 2v1 kombinující štěrbinovou hubici a prachový kartáček.
 • Hubice s kartáčkem pomůže šetrně odstranit prach z nábytku, žaluzií, knih, klávesnice apod., aniž by došlo k jejich poškrábání.
 • Dlouhá ohebná hubice je ideální pro úklid úzkých a těžko přístupných míst v domácnosti i v autě.
 • Podlahová hubice s prodlužovací trubicí přemění váš ruční vysavač na tyčový, takže s ním pohodlně vysajete i větší plochy.
 • Kartáč na zvířecí chlupy (PET) slouží na šetrné ošetření kůže a srsti vašeho zvířecího mazlíčka. Jedním tahem vyčeše a zároveň vysaje všechny přebytečné chlupy a zároveň působí stimulačně na funkci kůže.
 • Nástavec na vysávání kapalin umožňuje vysávání mokrých nečistot.
 • Nabíjecí adaptér slouží k dobití vysavače.
 • Nabíjecí stanice slouží nejen k dobití vysavače, ale také jako základna.
 • Držák na zeď slouží k pohodlnému uskladnění ručního vysavače. V některým nástěnných držácích můžete vysavač také dobíjet.
 • Ruční vysavače nabízejí řadu chytře vymyšlených funkcí a technologií pro ještě pohodlnější úklid

 • Regulace výkonu umožňuje nastavení sací síly podle typu znečištění.
 • LED osvětlení dobře osvítí každé tmavé místo, takže vám žádné smítko nezůstane skryté.
 • BLDC motor je digitální bezkartáčový motor, který má řadu výhod oproti běžným motorům - je výkonnější, tišší, spolehlivější, energeticky úspornější a dosahuje delší životnosti. Pokud se chcete dozvědět více, přečtěte si článek BLDC motor a jeho výhody.
 • Indikátor stavu baterie vás pomocí světelné kontrolky informuje o potřebě dobití baterie.
 • HEPA filtr 13 zachytí až 99,9 % bakterií a vysavač osazený tímto filtrem je vhodný i pro alergiky.

Podrobné vyhledávání

Cena

Řadit podle

vzestupně sestupně

Filtr skladu

Parametrický filtr

11 produktů
1 stránka

Položek na stránku:

 
 

VP4354 Ruční vysavač 22,2 V Wet & Dry Riser extension+

Ruční vysavač Concept VP4354 Riser na suché a mokré vysávání vyniká vysokou sací silou a pomůže vám s rychlým a efektivním úklidem v domácnosti i v autě. Disponuje speciálním PET kartáčem na ošetření srsti vašeho chlupatého mazlíčka.

2 499 Kč 

s DPH

-35%

Exkluzivně u partnera

VP4420 Ruční vysavač 11,1 V Perfect Clean

Kompaktní ruční vysavač Concept VP4420 v elegantním designu vyniká špičkovým sacím výkonem a praktickým příslušenstvím pro rychlý a efektivní úklid v domácnosti i v autě.

2 399 Kč 

s DPH

VP4400 Ruční vysavač 7,4 V Deeser Extend

Kompaktní ruční vysavač Concept VP4400 v elegantním designu vyniká špičkovým sacím výkonem a praktickým příslušenstvím pro rychlý a efektivní úklid v domácnosti i v autě.

2 199 Kč 

s DPH

-35%

Exkluzivně u partnera

VP4410 Ruční vysavač 11,1 V Deeser Ultimate

Kompaktní ruční vysavač Concept VP4410 v elegantním designu vyniká špičkovým sacím výkonem a praktickým příslušenstvím pro rychlý a efektivní úklid v domácnosti i v autě.

2 199 Kč 

s DPH

VP4380 Ruční vysavač 18,5 V Real Force

Ruční vysavač Concept VP4380 pro váš rychlý a efektivní úklid. Vysoká sací síla, dlouhá výdrž a bohaté příslušenství jsou zárukou dokonalé čistoty.

1 999 Kč 

s DPH

VP4353 Ruční vysavač 18,5 V Wet & Dry Riser extension

Ruční vysavač Concept VP4353 Riser na suché a mokré vysávání vyniká vysokou sací silou a pomůže vám s rychlým a efektivním úklidem v domácnosti i v autě. Disponuje speciálním PET kartáčem na ošetření srsti vašeho chlupatého mazlíčka.

1 999 Kč 

s DPH

VP4370 Ruční vysavač 14,8 V Wet & Dry Perfect Clean

Ruční vysavač Concept VP4370 na suché i mokré vysávání nabízí vysoký sací výkon a celých 40 minut práce na jedno nabití. Není lepšího parťáka pro pohotový úklid.

1 799 Kč 

s DPH

VP4360 Ruční vysavač 11,1 V Wet & Dry

S ručním vysavačem Concept VP4360 docílíte rychlého a efektivního úklidu. Je neustále po ruce a po dobu 45 minut s ním můžete vysávat jak suché, tak mokré nečistoty.

1 499 Kč 

s DPH

VP4352 Ruční vysavač 14,8 V Wet & Dry Riser car

Ruční vysavač Concept VP4352 Riser CAR na suché a mokré vysávání vyniká vysokou sací silou a pomůže vám s rychlým a efektivním úklidem v domácnosti i v autě.

1 399 Kč 

s DPH

VP4351 Ruční vysavač 11,1 V Wet & Dry Riser pet

Ruční vysavač Concept VP4351 Riser PET na suché a mokré vysávání vyniká vysokou sací silou a pomůže vám s rychlým a efektivním úklidem v domácnosti i v autě. Disponuje speciálním PET kartáčem na ošetření srsti vašeho chlupatého mazlíčka.

1 299 Kč 

s DPH

VP4350 Ruční vysavač 7,4 V Wet & Dry Riser

Ruční vysavač Concept VP4350 Riser na suché a mokré vysávání vyniká vysokou sací silou a pomůže vám s rychlým a efektivním úklidem v domácnosti i v autě.

999 Kč 

s DPH