Robotické vysavače

Robotické vysavače

Robotické vysavače

Koho by bavilo neustále uklízet? Robotické vysavače ano! Představují skvělého pomocníka do domácnosti, který vám důkladně vysaje a některé modely rovnou také vytřou. Mohou vám tedy výrazně ušetřit čas. Jaký je nejlepší robotický vysavač?

Robotické vysavače jako úklid budoucnosti

Podle funkcí se tito chytří pomocníci dělí na tři základní typy. Kromě běžných robotických vysavačů můžete narazit také na robotické vysavače 2v1, nebo 3v1. Robotický vysavač 2v1 Mimo vysávání vám tento přístroj pomůže také s vytíráním. S lehkostí tedy zabije dvě mouchy jednou ranou. Robotický vysavač 3v1 Tento vysavač vám kromě vysávání a vytírání dokáže nabídnout také dezinfekci pomocí UVC technologie. Ta ničí až 99,9 % bakterií, plísní a dalších mikroorganismů, které se v domácnosti běžně vyskytují. Dosáhnete s ním tedy perfektně čisté domácnosti bez použití jakýchkoliv chemických prostředků.

Jak funguje robotický vysavač?

Většinou se setkáte s technologií na bázi rotačních kartáčů, které do zařízení nasávají prach a nečistoty. Oproti klasickému vysavači je ten robotický nesrovnatelně tišší. Nejlepší robotický vysavač si dokáže mimo klasických podlah poradit také s koberci. Naše české robotické vysavače značky Concept disponují gyroskopickou nebo laserovou navigací pro perfektní orientaci v prostoru. Jsou také vybaveny senzory proti pádu a nárazu. Výhodou laserové navigace je, že robot si pamatuje, kde již uklízel, a tak se na jedno místo nevrací dvakrát. Modely s gyroskopickou navigací vynikají nízkou výškou, takže si lépe poradí s úklidem pod nábytkem a v jiných těžko přístupných místech. Ať už vybíráte robotický vysavač s mopem či nikoliv, před koupí důrazně doporučujeme shlédnout naše video Jak vybrat vhodný robotický vysavač nebo si přečíst náš článek Jak vybrat robotický vysavač. Dozvíte se, jaké další faktory byste při rozhodování měli brát v potaz.

Kartáče, kterými jsou robotické vysavače vybaveny

Robotické vysavače jsou vybaveny dvěma typy kartáčů - hlavním podélným a bočním. Hlavní (podélný) kartáč odvádí nečistoty do sacího otvoru. Robotické vysavače Concept jsou vybaveny až 3 vyměnitelnými hlavními kartáči:
 • CARPET
 • kartáč je vhodný na tvrdé podlahy i koberce
 • HARDFLOOR
 • kartáč je díky měkkému povrchu ideální především na tvrdé podlahy
 • PET
 • kartáč je vhodný na zachycení zvířecích chlupů a popadaných vlasů Dva boční rotační kartáče rozšiřují záběr vysávání a dokonale uklidí podél stěn, nábytku a v rozích místnosti.

  Robotické vysavače nabízejí řadu chytře vymyšlených funkcí a technologií pro ještě pohodlnější úklid

  Automatické vysypání zásobníku do stanice - robot automaticky odvede nečistoty z prachového zásobníku do sáčku umístěného v dobíjecí stanici. Plánování úklidu umožňuje nastavit pro každou místnost časový plán úklidu. Senzory proti nárazu rozeznají překážku, takže robot nenaráží do stěn a nábytku. Senzory proti pádu zamezí robotickému vysavači pádu ze schodů a jiných vyvýšených míst. UVC lampa narušuje DNA bakterií, virů, plísní a dalších mikrobů, a tím brání jejich dalšímu množení. BLDC motor je digitální bezkartáčový motor, který má řadu výhod oproti běžným motorům - je výkonnější, tišší, spolehlivější, energeticky úspornější a dosahuje delší životnosti. Pokud se chcete dozvědět více, přečtěte si článek BLDC motor a jeho výhody. Automatické dobíjení během úklidu ocení zejména velké domácnosti. Pokud se vysavač během úklidu vybije, vyhledá nabíjecí stanici a po plném dobití pokračuje v úklidu tam, kde přestal. Rozpoznání koberců - robotický vysavač automaticky zvýší sací výkon na maximum pokaždé, kdy najede na koberec, takže vysaje i hluboko usazené nečistoty. Úklid vícepatrové domácnosti - robotický vysavač dokáže uložit několik samostatných map, takže si poradí i s vícepatrovou domácností. Rozdělení místností - aplikace zmapované prostory automaticky rozdělí na jednotlivé místnosti. Mobilní aplikace v češtině - mobilní aplikace nabízí výběr z několika jazyků vč. češtiny. Robot mluví česky - v mobilní aplikaci lze nastavit jazyk, ve kterém na vás bude robot mluvit, včetně češtiny.

  Podrobné vyhledávání

  Cena

  Řadit podle

  vzestupně sestupně

  Filtr skladu

  Parametrický filtr

  13 produktů
  1 stránka

  Položek na stránku:

   
   

  VR3520 Robotický vysavač s mopem 3 v 1 REAL FORCE Laser Complete Clean Care UVC

  Robotický vysavač s mopem Concept VR3520 je vybaven funkcí automatického vysypávání, mopováním, UVC lampou, 3 hlavními kartáči pro úklid jakéhokoliv povrchu a pokročilým způsobem mapování.

  14 999 Kč 

  s DPH

  VR3510 Robotický vysavač s mopem 2 v 1 PERFECT CLEAN Complete Clean Care

  Laserový robotický vysavač s mopem Concept VR3510 je vybaven funkcí automatického vysypávání zásobníku, mopováním, možností uložení až 5 map a příslušenstvím na 1 rok úklidu. Ovládat ho můžete pomocí aplikace nebo přes hlasového asistenta.

  13 999 Kč 

  s DPH

  VR3210 Robotický vysavač s mopem 3 v 1 REAL FORCE Laser UVC Y-wash

  Robotický vysavač s mopem 3 v 1 Concept VR3210 je vybaven vyspělou laserovou navigací pro přesné plánování úklidu a UVC sterilizačním režimem. Vyniká vysokou sací silou, extrémní výdrží a nejefektivnějším způsobem vytírání Y-wash.

  11 999 Kč 

  s DPH

  VR3205 Robotický vysavač s mopem 3 v 1 PERFECT CLEAN Laser UVC Y-wash

  Robotický vysavač s mopem 3 v 1 Concept VR3205 Perfect Clean je vybaven vyspělou laserovou navigací pro přesné plánování úklidu a UVC sterilizačním režimem. Vyniká vysokou sací silou, extrémní výdrží a nejefektivnějším způsobem vytírání Y-wash.

  11 999 Kč 

  s DPH

  VR3120 Robotický vysavač s mopem 2 v 1 PERFECT CLEAN Laser

  Robotický vysavač Laser 2 v 1 Concept VR3120 je vybaven vyspělou laserovou navigací LaserTec 2.0 pro přesné plánování úklidu. Vyniká vysokou sací silou a extrémní výdrží, kdy na jedno nabití dokáže uklízet až 250 minut. Robot i aplikace jsou v češtině.

  9 999 Kč 

  s DPH

  VR3100 Robotický vysavač s mopem 2 v 1 RoboCross Laser Soft

  Robotický vysavač Laser 2 v 1 Concept VR3100 je vybaven vyspělou laserovou navigací LaserTec 2.0 pro přesné plánování úklidu. Vyniká vysokou sací silou a na jedno nabití dokáže uklízet až 180 minut. Robot i mobilní aplikace jsou v češtině.

  9 999 Kč 

  s DPH

  60 dní na vyzkoušení

  -34%

  Exkluzivně u partnera

  VR3110 Robotický vysavač s mopem 2 v 1 RoboCross Laser

  Robotický vysavač Laser 2 v 1 Concept VR3110 je vybaven vyspělou laserovou navigací LaserTec 2.0 pro přesné plánování úklidu. Vyniká vysokou sací silou a na jedno nabití dokáže uklízet až 180 minut. Robot i mobilní aplikace jsou v češtině.

  8 999 Kč 

  s DPH

  VR3105 Robotický vysavač PERFECT CLEAN Laser

  Robotický vysavač Concept VR3105 s laserovou navigací se skvěle orientuje v prostoru a díky velkým kolům překoná překážky do výše až 1,8 cm. Je vybaven zásobníkem na aroma tabletu a vyniká vysokou sací silou s výdrží až 130 min. na jedno nabití.

  8 399 Kč 

  s DPH

  VR2100 Robotický vysavač s mopem 2 v 1 RoboCross Gyro Soft

  Robotický vysavač Gyro 2 v 1 Concept VR2100 si poradí se suchým i mokrým úklidem. Na jedno nabití vydrží až 150 min. Vyniká nízkou výškou 8 cm a ovládat ho můžete pomocí aplikace, která je v češtině, přes hlasového asistenta nebo dálkovým ovladačem.

  6 999 Kč 

  s DPH

  60 dní na vyzkoušení

  -34%

  Exkluzivně u partnera

  VR2110 Robotický vysavač 2 v 1 RoboCross Gyro

  Robotický vysavač Gyro 2 v 1 Concept VR2110 si poradí se suchým i mokrým úklidem. Na jedno nabití vydrží až 180 min.. Vyniká nízkou výškou 8 cm a ovládat ho můžete pomocí aplikace, která je v češtině, přes hlasového asistenta nebo dálkovým ovladačem.

  6 499 Kč 

  s DPH

  VR2020 Robotický vysavač s mopem 3 v 1 Perfect Clean Gyro Defender UVC

  Robotický vysavač s mopem 3 v 1 Gyro Defender UVC Concept VR2020 si poradí se suchým i mokrým úklidem. Je vybaven UVC sterilizačním režimem, zásobníkem na aroma tabletu. Vyniká nízkou výškou 8 cm a vysokou sací silou s výdrží až 120 min. na jedno nabití.

  6 499 Kč 

  s DPH

  VR1000 Robotický vysavač s mopem RoboCross Space Aqua

  Robotický vysavač Space Aqua 2 v 1 Concept VR1000 z řady RoboCross si poradí se suchým i mokrým úklidem. Je osazen kvalitním BLDC motorem, vysokokapacitní LG BYD baterií a senzory proti nárazu a pádu ze schodů. Nabízí 4 režimy úklidu vč. plánování.

  2 999 Kč 

  s DPH

  Instalace robotického vysavače specialistou z Conceptu

  Nabízíme profesionální instalaci zakoupeného robotického vysavače. Po obdržení poukazu a registraci náš technik přijede k vám domů, vysavač zprovozní, spáruje s mobilní aplikací a poradí s obsluhou.

  1 000 Kč 

  s DPH