Keramické konvice

Keramické konvice

Keramické rychlovarné konvice

Keramické rychlovarné konvice Concept se vyznačují svým jedinečným designem, velikostí a kvalitním zpracováním. Předností konvice je, že v ní uvaříte vodu a zároveň ji můžete využít jako klasickou konvici na servírování čaje.

Objem konvice

Keramické konvičky jsou různých velikostí, takže při vybíraní myslete na to, kolik vody většinou potřebujete na jedno zapnutí uvařit. Platí, že z 1,5 l uvařené vody naservírujete 6 šálků.

  • Keramická rychlovarná konvice 1 l
  • Keramická rychlovarná konvice 1,2 l
  • Keramická rychlovarná konvice 1,5 l

Příkon konvice

Příkon konvice určuje, jak rychle je konvice schopna vodu uvařit, a kolik elektrické energie spotřebuje. Příkon Concept keramických konvic se pohybuje v rozmezí od 950 - 1 350 W. Menší konvice mají menší příkon a naopak.

Designové využití

Keramické konvice Concept mají designový a moderní vzhled, takže se hodí nejenom na chatu, ale taky do moderní domácnosti. Její chytrým prvkem je to, že je možné konvici používat jako tu klasickou čajovou konvici. Návštěva ani nerozezná, že nalíváte rychlovarnou konvicí.

Bezpečnost nade vše

Konvice je vybavena dvojnásobným bezpečnostním systémem, který vám zaručí automatické vypnutí po dosažení bodu varu nebo při zapnutí prázdné konvice. Součástí jsou také protiskluzové nožičky, které nedovolí vaší konvici cestovat po lince.

Plně otočná základna

Konvici na základnu položíte z jakéhokoliv úhlu a nemusíte s ní nekonečně hýbat, dokud nezapadne do správné polohy.

Zajištění víka proti vypadnutí

Používáte-li konvici na nalévání čaje u stolu, nemusíte se bát, že by vám přitom vypadlo víko. To je opatřené zajištěním, které víko přidrží bez vaší pomoci. Zároveň ale jde jednoduše vyndat, když potřebujete do konvice dolít vodu.

Podrobné vyhledávání

Cena

Řadit podle

vzestupně sestupně

Filtr skladu

Parametrický filtr

7 produktů
1 stránka

Položek na stránku:

 
 

RK0020 Rychlovarná konvice keramická 1,5 l

Keramická rychlovarná konvice RK0020 osvěží svým stylem každou kuchyni a dodá ji nádech Orientu. Je vyrobená z kvalitní keramiky a své využití najde i jako klasická konvice při servírovaní čaje přímo na stůl.

999 Kč 

s DPH

RK0040 Rychlovarná konvice keramická 1,5 l se dvěma šálky a podšálky

Keramická rychlovarná konvice RK0040 Concept o objemu 1,5 l se dvěma šálky a podšálky. Keramickou konvici můžete použít jako klasickou konvici při servírování svého oblíbeného čaje přímo na stůl.

999 Kč 

s DPH

RK0060 Rychlovarná konvice keramická 1,0 l, bílá

Jedinečný design, velikost a kvalitní zpracování jsou hlavní předností keramické konvice RK0060. Tato malá kráska vám nejen rychle uvaří vodu, ale můžete ji využít i jako klasickou konvičku na servírování čaje.

999 Kč 

s DPH

RK0061 Rychlovarná konvice keramická 1,0 l, kávová

Jedinečný design, velikost a kvalitní zpracování jsou hlavní předností keramické konvice RK0061. Tato malá kráska vám nejen rychle uvaří vodu, ale můžete ji využít i jako klasickou konvičku na servírování čaje.

999 Kč 

s DPH

RK0062 Rychlovarná konvice keramická 1,0 l, šedá

Jedinečný design, velikost a kvalitní zpracování jsou hlavní předností keramické konvice RK0062. Tato malá kráska vám nejen rychle uvaří vodu, ale můžete ji využít i jako klasickou konvičku na servírování čaje.

999 Kč 

s DPH

RK0050 Rychlovarná konvice keramická 1,2 l Golf

Keramická rychlovarná konvice GOLF RK0050 v designu golfového míčku působí velmi elegantně. Disponuje objemem 1,2 l a můžete ji použít i jako klasickou konvici při servírování svého oblíbeného čaje přímo na stůl.

799 Kč 

s DPH

RK0010ne Rychlovarná konvice keramická 1 l

Rychlovarná konvice Concept RK0010ne se stane ozdobou každé kuchyně. Je vyrobena z kvalitního keramického materiálu a nabízí objem 1 l. Disponuje dvojnásobným bezpečnostním systémem a skrytým topným tělesem.

699 Kč 

s DPH