Váhy kuchyňské

Váhy kuchyňské

Kuchyňské váhy

Digitální kuchyňská váha je nezbytným pomocníkem do kuchyně. Se svou nosností zváží cokoliv s přesností na 1 gram, a ještě k tomu zvládne být designovým prvkem vaší kuchyně.

Maximální zatížení

Nosnost váhy je 15 kg, takže nabízí široké využití ve vší domácnosti. Můžete ji využít na vážení potravin, balíků nebo malých miminek, abyste zjistili, zda se dobře vyvíjí.

Budík, minutka či hodiny

Co dělá kuchyňskou váhu Concept nejlepší váhou, je možnost nastavení času. Jednoduše si váhu můžete pověsit na zeď do kuchyně a používat je jako hodinu. Na hodinách se dá dokonce nastavit budík, takže nemusíte kupovat zbytečně minutku, která vám bude hlídat délku vaření či pečení.

Designový prvek

Kuchyňské váhy Concept jsou laděny s designovými liniemi, díky čemuž se vám budou hodit k ostatním spotřebičům v kuchyni a nemusíte se je stydět vystavit jako hodiny. Díky hladkému povrchu je váha velice odolná a snadno se čistí.

Další detaily váhy

  • TARE funkce pro postupné dovažování
  • 4 jednotky vážení (g/kg/oz/lb)
  • LCD displej

Podrobné vyhledávání

Cena

Řadit podle

vzestupně sestupně

Filtr skladu

Parametrický filtr

5 produktů
1 stránka

Položek na stránku:

 
 

VK5710 Váha kuchyňská digitální 15 kg SINFONIA

Digitální kuchyňská váha Concept VK5710 z designové linie Sinfonia nabízí nostnost 15 kg s přesností na 1 g. Je vybavena LCD displejem, budíkem, minutkou a disponuje praktickou funkcí pro dovažování tare. Vybírat můžete ze 4 jednotek - g/kg/oz/lb.

499 Kč 

s DPH

VK5711 Váha kuchyňská digitální 15 kg WHITE

Digitální kuchyňská váha Concept VK5711 z designové linie White nabízí nostnost 15 kg s přesností na 1 g. Je vybavena LCD displejem, budíkem, minutkou a disponuje praktickou funkcí pro dovažování tare. Vybírat můžete ze 4 jednotek - g/kg/oz/lb.

499 Kč 

s DPH

VK5712 Váha kuchyňská digitální 15 kg BLACK

Digitální kuchyňská váha Concept VK5712 z designové linie Black nabízí nostnost 15 kg s přesností na 1 g. Je vybavena LCD displejem, budíkem, minutkou a disponuje praktickou funkcí pro dovažování tare. Vybírat můžete ze 4 jednotek - g/kg/oz/lb.

499 Kč 

s DPH

VK5713 Váha kuchyňská digitální 15 kg MONSTERA

Digitální kuchyňská váha Concept VK5713 Monstera nabízí nostnost 15 kg s přesností na 1 g. Je vybavena LCD displejem, budíkem, minutkou a disponuje praktickou funkcí pro dovažování tare. Vybírat můžete ze 4 jednotek - g/kg/oz/lb.

499 Kč 

s DPH

VK5714 Váha kuchyňská digitální 15 kg BAMBOO

Digitální kuchyňská váha Concept VK5714 Bamboo nabízí nostnost 15 kg s přesností na 1 g. Je vybavena LCD displejem, budíkem, minutkou a disponuje praktickou funkcí pro dovažování tare. Vybírat můžete ze 4 jednotek - g/kg/oz/lb.

499 Kč 

s DPH