Luxusní péče o pleť

Luxusní péče o pleť

Luxusní péče o pleť

Zdravá a vyživená pleť to je sen každé ženy. Dnes už ale za tím nemusí být dlouhé hodiny v kosmetických salónech, ale stačí si pořídit kosmetické pomocníky, které se s největší péčí o vaše pleť postarají. Poznejte zázračnou ultrazvukovou špachtli, vakuový čistič, čistící kartáček nebo přístroj Hot & Cool.

Proč si pořídit čistič pleti?

Čističe pleti využijete při každodenní péči o pleť, a to hned několikrát. Ráno připravíte pleť na dlouhý den a večer ji odměníte řádným vyčištěním. Mnoho kosmetických produktů nejenom čistí, ale také masíruje a prokrvuje pokožku. Jiné pomáhají se zpracováním kosmetických přípravků nebo mají funkci omlazování. Přístroje mají bez kabelové použití, takže se o svou pleť můžete starat kdekoliv.

Jak se rozhodnout mezi různými přístroji na péčí o pleť?

Záleží na tom, co od dané produktu očekáváte. Nyní vám představíme 4 druhy přístrojů, které se využívají na péči o pleť. Rozhodování poté bude jednodušší.

Ultrazvukové špachtle

Multifunkční ultrazvukové špachtle odstraňují odumřelé kožní buňky, a díky ultrazvukovým vibracím pleť hloubkově vyčistí. Je vhodná pro každý typ pleť a jakýkoliv věk uživatele. Pomáhá v boji proti akné a předchází vzniku vrásek. S každodenním používáním docílíte zlepšení kvality a pružnosti vaší pleti.

Špachtle jsou vybaveny třemi režimy - čištění pleti, zapracování pleťových přípravků a omlazování. Efekt vznikne na základě ultrazvukových vibrací a světla - modré světlo při čištění pleti zabraňuje množení bakterií a červené světlo při zapracování pleťových přípravků podporuje krevní oběh a vstřebání živin z přípravků.

Vakuové čističe

Vakuový čistič pomáhá s hloubkovým čištění pleti. Při kontaktu s kůží vytváří podtlak a pomocí sání šetrně opatrně vyčistí póry, černé tečky a jiné nečistoty či odumřelé buňky. Pravidelné používání zlepší krevní oběh v oblasti obličeje a zpomalí stárnutí buněk.

Čistič má v základní výbavě tři nástavce, které mají své vlastní využití. Nejširší je vhodný na čištění t-zóny, střední využijte na póry na nose, tvářích a bradě a ten nejmenší je ideální pro citlivou pleť a lokální čištění ucpaných ústních mazových žláz (komedonů).

Přístroj pro péči o pleť hot and cool

Kosmetickou terapii doma na gauči vám umožní přístroj Hot & Cool, který pomocí střídání chladu a tepla uvolňuje a uklidňuje pokožku a zároveň vypomůže s lepším vstřebáváním přípravků. Součástí je i vibrační technologie, s kterou si můžete dopřát příjemnou masáž a zlepšit si krevní oběh.

Působení tepla, který přístroj pleti dopřeje až ve 42 °C, napomáhá k otevření pórů, zvyšuje krevní oběh a uvolňuje obličejové svaly. Výsledkem je krásně uvolněná a hloubkově vyživená pokožka. Působení chladu naopak zklidňuje pokožku a využívá se jako závěrečný krok vaší peče o pleť. Přístroj zchladí plochu na 6 °C a vede ke stažení kožních pórů. Chlazení eliminuje kruhy pod očima a podporuje detoxikaci pleti. Je vhodný pro osoby s citlivou pokožkou a se sklony k zarudnutí.

Čisticí kartáček

Čisticí kartáček je určený pro hloubkové čištění pleti. Pomůže vám s odstraněním nečistot, odumřelé kůže a zbytky make-upu. Hlavice má jemné štětinky, které jsou šetrné k pokožce a hodí se pro každý typ pleti.

Luxusní design

Všechny kosmetické přístroje Concept se těší z luxusního designu, který potrhuje svými barvami ženskost. Vašeho pomocníka nemusíte schovávat do skříňky, protože se stane designovým prvkem koupelny.

Jak správně čistit obličej krok za krokem?

  1. 1. Odlíčení make-upu pomocí odličovacích přípravků a tampónu.
  2. 2. Následné dočištění zbytků make-upu kosmetickými přístroji - čisticím kartáčkem, vakuovým čističem nebo ultrazvukovou špachtlí.
  3. 3. Použití peelingu pomocí rukou či přístroje pro odstranění odumřelé kůže.
  4. 4. Pokrvení a uvolnění pokožky pomocí masážního přístroje.
  5. 5. Nanesení krému nebo séra pro vyživené pokožky. Pro lepší zapracování možné použití ultrazvukové špachtle nebo Hot & Cool přístroje.
  6. 6. Na závěr možnost zchlazení a uklidnění pokožky pomocí Hot & Cool přístroje.

Podrobné vyhledávání

Cena

Řadit podle

vzestupně sestupně

Filtr skladu

Parametrický filtr

8 produktů
1 stránka

Položek na stránku:

 
 

PO2050 Multifunkční ultrazvuková špachtle PERFECT SKIN

Multifunkční ultrazvuková špachtle Concept PO2050 nabízí 3 režimy: čištění, zapracování pleťových přípravků a omlazení. Disponuje kvalitní Li-Ion baterií a dobíjí se pomocí indukční nabíječky a USB kabelu.

2 499 Kč 

s DPH

PO2060 Kosmetická ultrazvuková špachtle PERFECT SKIN

Kosmetická ultrazvuková špachtle Concept PO2060 nabízí voděodolné zpracování a 3 režimy ošetření - zpevnění pleti, hydrataci a hloubkové čištění díky vysokofrekvenčním vibracím 42 kHz. Je vybavena chytrým časovačem, Li-Ion baterií a praktickým sáčkem na uskladnění.

2 299 Kč 

s DPH

PO2040 Multifunkční ultrazvuková špachtle PERFECT SKIN

Multifunkční ultrazvuková špachtle Concept PO2040 nabízí 3 režimy: čištění, zapracování pleťových přípravků a omlazení. Disponuje kvalitní Li-Ion baterií a dobíjí se pomocí indukční nabíječky a USB kabelu.

1 599 Kč 

s DPH

PO2031 Kosmetická ultrazvuková špachtle PERFECT SKIN

Kosmetická ultrazvuková špachtle Concept PO2031 efektivně odstraní odumřelé kožní buňky a díky ultrazvukovým vibracím pleť hloubkově vyčistí. Nabízí 2 režimy: čištění a zapracování pleťových přípravků. Disponuje kvalitní Li-Ion baterií s USB nabíjením.

1 299 Kč 

s DPH

Čisticí kartáček na pleť PERFECT SKIN PO2000

Čisticí sonický kartáček na obličej Concept PO2000 vám pomůže s hloubkovým čištěním pleti. Nabízí voděodolné zpracování, kvalitní Li-Ion baterii s indukčním nabíjením přes USB kabel a chytrý časovač.

1 299 Kč 

s DPH

PO2010 Vakuový čistič pleti PERFECT SKIN

Vakuový čistič pleti Concept PO2010 šetrně vyčistí póry, černé tečky a další nečistoty. Nabízí 3 vyměnitelné nástavce, voděodolné zpracování a kvalitní Li-Ion baterii s indukčním nabíjením přes USB kabel.

1 299 Kč 

s DPH

PO2020 Přístroj pro péči o pleť Hot&Cool PERFECT SKIN

Užijte si relaxační kosmetickou terapii s přístrojem Hot&Cool Concept PO2020. Díky střídání chladu a tepla uvolňuje a uklidňuje pokožku a pomáhá ke vstřebávání kosmetických přípravků. Je vybaven kvalitní Li-Ion baterií a funkcí automatického vypnutí.

1 299 Kč 

s DPH

PO2030 Kosmetická ultrazvuková špachtle PERFECT SKIN

Kosmetická ultrazvuková špachtle Concept PO2030 efektivně odstraní odumřelé kožní buňky a díky ultrazvukovým vibracím pleť hloubkově vyčistí. Nabízí 2 režimy: čištění a zapracování pleťových přípravků. Disponuje kvalitní Li-Ion baterií s USB nabíjením.

1 299 Kč 

s DPH