Způsoby platby | Concept – chytře vymyšleno pro život

Způsoby platby

Vyberte si typ platby, která Vám nejvíce vyhovuje. Prosíme, před odesláním objednávky zkontrolujte zadané fakturační údaje (v případě objednání na firmu IČO/DIČ), po zpracování a fakturaci objednávky již nelze tyto údaje zpětně upravit.

Hotově / kartou na prodejně

zdarma

V případě zvolení osobního odběru na adrese Jindřich Valenta - Concept, Vysokomýtská 1800, Choceň lze platit v hotovosti (pouze v českých korunách) nebo platební kartou.

Na dobírku

zdarma

Zboží zaplatíte při převzetí přepravci. Cena je přičtena k ceně dopravného. Nad 500 Kč dobírkovné neplatíte.

Platba převodem předem

zdarma

Platba bankovním převodem předem na náš účet (může trvat 1-3 pracovní dny). Po odeslání objednávky Vám zašleme všechny tyto údaje emailem. Objednávku nelze expedovat (vyzvednout) dříve, dokud platba není naší bankou přijata.

» Číslo účtu pro platby: 3010283001/5500 (Raiffeisenbank a.s.)

Kartou online

zdarma

Platba je realizována online a je připsána na náš účet obratem. Prosíme, před platbou zkontrolujte, zda máte tuto metodu placení ve Vaší bance povolenou. Klikněte na tlačítko ZAPLATIT, které se objeví na následující stránce po odeslání objednávky do systému.
Tato platební metoda je určena k zaplacení objednávky předem, nejedná se o platbu kartou při převzetí zboží od přepravce.

Bezpečná a rychlá platba online obsahuje poskytovatele: Mastercard, Maestro, Visa, Visa Electron, expresní platba Masterpass, mobilní platba Mastercard Mobile, Google Pay.


Online platební brána je zprostředkována společností GP webpay.

Moderní a bezpečný systém pro platby kartou na internetu