CA1030 Čistička vzduchu Perfect Air Smart

CA1030

FRESH20

-11%

Čistička vzduchu Smart Control CA1030 z řady Perfect Air nabízí 4násobnou filtraci, díky které odstraní ze vzduchu až 99 % škodlivin, včetně bakterií a virů. Je vhodná do místnosti o velikosti až 30 m2.

Výrobce
Úprava vzduchu
Kód

ca1030

Dostupnost
Dostupnost na pobočkách
DPH
21%
Vaše cena s DPH
3 999 Kč (Ušetříte 500 Kč)
Objednat
Hodnocení produktu
Hodnoceno 0x
 

  Podrobnosti o produktu

  Čistička vzduchu Smart Control Concept CA1030 Perfect Air

  4násobná filtrace

  Senzor znečištění

  Mobilní aplikace

  Zbaví vás virů a bakteriií

  Chcete se doma cítit opravdu bezpečně? CA1030 je další z řady pomocníků, kteří vám dopomohou k čistějšímu a zdravějšímu ovzduší ve vaší domácnosti. Díky efektivnímu filtračnímu systému odstraní ze vzduchu až 99,9 % bakterií, virů a alergenů.

  Čistší s každým nádechem

  Čistička vzduchu Smart Control CA1030 vám pomůže z místnosti odstranit škodliviny, které v domácnostech vznikají nebo tam pronikají z venkovního prostředí. Disponuje 3 rychlostmi čištění vzduchu a výkonem 200 m³/h. Je tichá, snadno přenositelná a vhodná do místností o velikosti až 30 m². Díky modernímu designu nenaruší vzhled interiéru. Je vybavena časovačem s nastavením až na 8 h a praktickou dětskou pojistkou. Pomůže zmírnit příznaky alergií, chronických i akutních onemocnění dýchacího ústrojí, srdce a cév. Odstraňuje z ovzduší prach, různé typy alergenů, bakterie, viry, zápach, smog a další nebezpečné látky. Dopřejte si kvalitnější a zdravější vzduch.

  4násobná filtrace

  Filtrace je nejdůležitější část čističky, která rozhoduje o výsledné kvalitě vzduchu. Model CA1030 je vybaven 4násobným filtračním systémem, který zachytí znečištěné látky a zamezí jejich dalšímu šíření. Dokáže odstranit až 99 % škodlivin obsažených ve vzduchu. Každá jednotlivá filtrační vrstva zachytí specifické druhy nečistot a vzájemnou součinností je dosaženo dokonale čistého ovzduší ve vaší domácnosti. Díky pokročilé technologii si sama pohlídá aktuální stav filtrů a upozorní na nutnost jejich výměny.

  Senzor kvality ovzduší

  Čistička je opatřena citlivým senzorem znečištění, díky kterému v reálném čase vidíte míru polétavého prachu (PM2,5) v místnosti. Po spuštění pracuje v plně automatizovaném režimu, takže se nemusíte o nic starat. Sama si načte aktuální stav a podle zjištěných hodnot nastaví optimální rychlost čištění. Přesná hodnota se zobrazí na přehledném LED displeji.

  Mobilní aplikace Concept Home

  Čističku můžete ovládat odkudkoliv pomocí mobilní aplikace Concept Home, která je zdarma dostupná pro iOS i Android. Na dálku ji spustíte nebo vypnete, upravíte rychlost čištění, zjistíte stav filtrů nebo třeba zkontrolujete aktuální stav ovzduší v místnosti, kde se právě nachází. A pokud nejste fanoušci aplikací, můžete ji ovládat přes dálkový ovladač nebo pomocí tlačítek přímo na displeji.

  Charakteristika filtrů

  Prachový filtr – zachytí hrubé nečistoty z ovzduší, jako jsou prachové částice, vlasy, srst, pyl a další nečistoty

  Karbonový filtr – pohlcuje jedovaté, dusivé a další zapáchající plyny a výpary různého původu, jako např. formaldehyd (uvolňuje se např. z nových podlah, nábytku nebo stavebního materiálu), benzen nebo cigaretový kouř

  HEPA filtr 13 – zachytí částice od velikosti 0,1 mikrometru s účinností 99,9 % (prach, pyl, kouř, bakterie, viry, alergeny, spóry plísní apod.)

  Ionizátor – zvyšuje množství záporně nabitých iontů ve vzduchu, které zlepšují celkovou kvalitu ovzduší a mají pozitivní vliv na kvalitu dýchání, lidskou psychiku, soustředěnost, výkonnost a pomáhají proti bolestem hlavy. Zároveň pohlcuje kladně nabité částice prachu, virů, bakterií a odstraňuje cigaretový kouř.

  Co je to PM2,5?

  Jsou to částice poletující v ovzduší, jejichž maximální průměr je 2,5 mikrometru. Pro reálnou představu se jedná o částice, které jsou v průměru až 28x menší než průměr lidského vlasu a 36x menší než zrnko písku. Vdechnutím mohou mít tyto nečistoty neblahý vliv na zdraví člověka.

  Rodina Perfect Air

  Zvlhčovače, odvlhčovače, čističky… Čistý a svěží vzduch pro váš domov i vaši mysl. Podívejte se na naši speciální stránku věnovanou řadě Perfect Air a zjistěte, co vše způsobuje špatný vzduch v domácnosti. Stačí kliknou na obrázek vedle.

  Technické parametry:

  • Atraktivní design vhodný do moderních prostor
  • Zachytí částice, alergeny, pyl, pachy, plyny (formaldehyd), spóry plísní
  • 4 stupně filtrace vzduchu (předfiltr, uhlíkový filtr, HEPA filtr + ionizátor)
  • Cirkulace vzduchu: 200 m³/h
  • Vhodné do místnosti velikosti až 30 m²
  • Mobilní aplikace Concept Home
  • 3 rychlosti čištění vzduchu
  • Časovač (1, 2, 4 a 8 hodin, v mobilní aplikaci neomezeně)
  • Senzor prachových částic s LED displejem
  • Dálkový ovladač
  • Držadla pro přenos
  • Funkce připomenutí výměny filtrů
  • Hlučnost 30-55 dB
  • Barva: bílá/černá
  • Příkon: 40 W
  • Rozměry: 330 x 540 x 180 mm
  • Hmotnost: 5,1 kg (bez příslušenství)
  • Délka přívodního kabelu 150 cm

  Produkt manažer:

  Jiří INFO Chleboun,  info@my-concept.cz

  Poslat info

  Dotaz k tomuto produktu

  Váš e-mail
  Dotaz

  Nalezli jste chybu?

  Popis závady
  Váš e-mail

  Parametry

  Antibakteriální filtr NE
  Automatický režim ANO
  Cirkulace vzduchu CADR 230 m3/h
  Časovač (min) ANO
  Délka přívodního kabelu (cm) 180
  Filtrace (stupně) 5
  HEPA filtr ANO
  Hlučnost (dB) 30/45/55 dB
  Ionizátor ANO
  Katalytický filtr NE
  LED displej ANO
  Mobilní aplikace ANO
  Počet rychlostí 3
  Příkon (W) 55
  Senzor znečištění ANO
  UV Lampa ANO
  Vhodné pro místnosti 25-35 m2
  zobrazení na webu varianty B

  Doplňkové služby

  V košíku si můžete k produktu objednat: