perfect clean
perfect clean


 
 
 
   

  Showroom v Chocni


   

  29.5.2017

  Vytvořili jsme pro vás showroom našich výrobků. Vestavné spotřebiče nebylo lehké ukázat v jejich reálné kráse. Fotka často k nákupu spotřebiče, který slouží v domácnosti i desetiletí, nestačí. Nyní u nás na centrále v Chocni naleznete všechny tři designové linie zabudované v kuchyňské lince. Můžete se přijet přesvědčit o jejich barevné i funkční sladěnosti. Vyzkoušejte si výsuvné teleskopy, jemné dovírání Soft closing Door, či snadnou manipulaci s variabilní zásuvkou v myčce. Na vaše přání vás showroomem provede přímo produktový manažer, který ví o vestavbách první poslední. Můžete se tak zeptat toho nejpovolanějšího na cokoliv co vás zaujme. K vidění jsou trouby, myčky, varné desky, odsavače, mikrovlnky. Je tak snadné porovnat různé modely přímo v reálu, kdy je máte fyzicky vedle sebe.

  Kromě velkých spotřebičů výstavku doplňují i topové produkty z malé bílé. Přemýšlíte o odšťavňovači nebo vysavači? Máme je všechny na jednom místě a připravené k odzkoušení. Odbornou radou vám může přispět také produktová manažerka malých spotřebičů či jejich technik.

  Nebojte se nás navštívit, rádi vás přivítáme.

  Vytvořili jsme pro vás showroom našich výrobků. Vestavné spotřebiče není snadné ukázat v jejich reálné kráse. Fotka často k nákupu spotřebiče, který slouží v domácnosti i desetiletí, nestačí. Nyní u nás na centrále v Chocni naleznete všechny tři designové linie   
   
   

 
 
 
 
Košík
0 položek
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Technické řešení © 2018 CyberSoft s.r.o.