
Aktivace 5 years all in
Děkujeme vám za projevení důvěry a zakoupení výrobku CONCEPT se službou 5 year´s all inclusive. Věříme, že budete s naší exklusivní službou spokojeni.
Tato jediněčná služba vám přináší za podmínek uvedených v registračním formuláři následující výhody:
-
2+3 GARANCE . To je 2 roky záruka plus 3 roky bezplatný servis pro závady vzniklé vadou materiálu a nezpůsobené nesprávným používáním. Bezplatný servis zahrnuje náklady na opravu a cenu náhradního dílu. Uvedené náklady hradí výrobce (příp. dovozce) za vás. Bezplatný servis neumožňuje zákazníkovi výměnu výrobku nebo odstoupení od kupní smlouvy.
-
1 x za rok 5 ks protipachových SMS náhradních sáčků dostanete od nás ZDARMA. První dodávku od nás dostanete po půl roce, další vždy za rok. Toto obdržíte automaticky na vaši adresu, kterou uvedete v registračním formuláři (viz.níže). Akce trvá po dobu pěti let ode dne koupě zboží.
-
V případě vaší další potřeby náhradních sáčků vám, na základě vaší objednávky (e-mailem: Napište nám nebo telefonicky: +420 465 471 400) zašleme 5 ks náhradních sms sáčků zdarma přímo na vaši adresu, kterou uvedete v registračním formuláři (viz. níže). Maximální počet sáčků, na které máte během 1 roku celkem nárok je 15 ks (tj. 3 ks balení po 5 ks sáčků). Každý rok tedy 5 ks automaticky a dalších 10 ks na základě Vašeho požadavku. Akce trvá po dobu pěti let ode dne koupě zboží.
-
V případě reklamce vám garantujeme rychlý servis do dvou pracovních dnů a extra péči o váš produkt. Akce trvá po dobu trvání záruky a bezplatného servisu.
-
Při reklamaci zboží máte možnost využít svozu přímo od vás z domu. Nemusíte vysavač nikam nosit, stačí snadno přes náš kontaktní formulář: Napište nám zaslat informaci o reklamaci, vaše kontaktní údaje a o vše ostatní se postaráme my. Akce trvá po dobu trvání záruky a bezplatného servisu.
Výše uvedené služby a výhody se vztahují pouze na výrobky zakoupené na území České republiky.
Registrační číslo výrobku:
jedná se o 8-místné číslo uvedené na samolepícím štítku na krabici, které je označeno jako Reg.NO. (viz. obrázek se vzorovým číslem)



.jpg)
